Restu: Pohodlný způsob rezervace v restauracích

Oběd nebo večeře v restauraci patří k příjemným zážitkům, a to nejen z gurmánského hlediska. Není nad to, když můžete alespoň jednou za čas obejít kuchyň obloukem, oblečete si svůj oblíbený outfit a společně s rodinou zamíříte do vyhlášeného podniku. Zalistujete v menu, vyberete si místní specialitu a necháte se obsloužit příjemným personálem... A začnete-li v souvislosti se stravováním v restauračních zařízeních využívat unikátní službu Restu, ušetříte spoustu času i peněz!

Co je to Restu?

Restu je online rezervační systém, který spojuje hosty a restaurace. Usnadňuje a urychluje výběr na základě recenzí zákazníků, speciálních akcí a jídelníčků. Provozovatelé restaurací na oplátku získají informace o potenciálních zákaznících a dostanou možnost je oslovit. Vraťme se však k vám a důvodům, proč byste měli službu pravidelně využívat.

Vyberte si z desítek tisíc restaurací v rámci celé republiky

Internetová databáze aktuálně čítá více než dvacet tisíc restaurací v České republice. Najdete v ní vyhlášené pražské restaurace, jakožto i méně známé podniky v menších městech. Vyhledávání vám přijde vhod i na cestách – vždy bezpečně najdete restauraci v nejbližším okolí. Služba funguje následujícím způsobem:
  • Vyberete si restauraci (např. indická restaurace Praha) a rezervujete si stůl
  • Do 10 minut obdržíte potvrzení o rezervaci e-mailem a získáte kredity
Služba Restu je zcela zdarma a kredity budete moct proměnit na slevové vouchery. Získáte je také za registraci, při obsazení většího stolu, napsání recenze a další aktivity. Jeden kredit má hodnotu 1 Kč a za 300 kreditů získáte slevový voucher na 300 Kč. Jinými slovy – budete se stravovat v restauracích jako obvykle a jako bonus dostanete atraktivní slevu. Napadá vás jediný důvod, proč toho nevyužít?

Inspirujte se tématickými výběry

Ráda byste zavítala do nového prostředí a vychutnala si jídla, která jste ještě nikdy nevyzkoušela? V tom případě vás budou zajímat redakční tipy. Dozvíte se, kam na výlet mimo prahu, kde najdete bezlepkové restaurace nebo kam na hot dog. Dobrou chuť!

Publikováno: 28. 10. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam