Pohoda a klídek na zahradě. Co pro to musíte udělat?

Na zahradě se dá vegetovat nejen v létě, ale v podstatě téměř po celý rok. Musíte se však trochu přičinit a vytvořit atraktivní prostředí, které vás bude přitahovat. A byla by škoda toho nevyužít – pokud pozemek trochu upravíte, dáte velký dárek dětem – skvělou hernu pod širým nebem, což je mnohem lepší než hodiny strávené před televizní obrazovkou.

Úklid a údržba jako hra

Chcete-li se na zahrádce cítit dobře, měla byste ji nejdříve uklidit. Pak bude estetičtější a zároveň bezpečnější. Vše, o co by se mohly děti poranit, uskladněte na příhodné místo. Velmi praktické jsou domky na nářadí – vejde se do nich příslušenství všeho druhu i hračky a sportovní potřeby, které chcete mít po ruce. Se zahradním úklidem vám mohou pomoct i děti. Pojměte to jako hru a zadejte jim zábavné úkoly s odměnou na konci. Budete překvapená, kolik toho zvládnou!

Dětský domeček – minidomov pro nejmenší

Děti se na zahradě nenudí, ale počítejte s tím, že si budou chtít odpočinout. Až budou vyčerpané z dovádění v bazénu, skotačení na trampolíně a dalších fyzicky náročných aktivit, přijde jim vhod vlastní přístřešek. Pro tyto účely jsou jako stvořené dětské domečky. Ideální jsou samozřejmě ty, které mají zavírací okna a dveře. Prckové se v takovém příbytku budou cítit doslova jako doma.

A máte si kde vypít kafe vy?

Až si děti zalezou do domečku, kde budete trávit čas na zahradě vy? Záhonky vypleté, tráva posečená... Pořiďte si altánek, pergolu nebo zahradní domek s terasou! Získáte skvělý prostor pro posezení a idylu vám nepokazí ani vrtkavé letní počasí. Ale kde se po dětských a velkých zahradních domcích poohlédnout? Víc na webu domky Herold, kde najdete také chatky, přístřešky pro auta, dětská hřiště, trampolíny a spoustu dalších věcí, díky kterým využijete potenciál zahrady na sto procent.

Publikováno: 22. 07. 2017

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: dětské domečky