I ženy si mohou dopřát erotické masáže

Pokud vám chybí smyslné doteky, chtěla byste se odreagovat a přijít na jiné myšlenky, zároveň však vyhledáváte odpočinek a relaxaci, není nic jednoduššího než se objednat na erotickou masáž. Pravděpodobně si říkáte, že takové masáže jsou vhodné spíše pro opuštěné muže, nicméně opak je pravdou. I spousta žen se nechá hýčkat tímto způsobem. Jaké erotické masáže existují? Co všechno od nich můžete očekávat? Právě na to se podíváme v následujících řádcích.

Erotická masáž body-to-body

Tělo na tělo. Představte si sličnou masérku, která použije vlastní tělo jako nástroj pro masírování. Jedná se o techniku, jež je známá už spousty let, převzatá je z tradičních japonských historických lázní. Přestože se poskytuje především mužům, mohou se jí zúčastnit i ženy. Z fyzického hlediska je masáž body-to-body docela náročná, protože je u ní důležitá správná synchronizace pohybů masérky. Erotická masáž v https://angelsmasaze.cz/ je smyslná, vzrušující a jedinečná. Ujme se vás nádherná slečna.

Tantra masáž

Unikátním a propracovaným rituálem je tantrická masáž. Populární je u mnoha mužů i žen, ba dokonce párů. Svět tělesné smyslnosti, něžné péče a vzrušujícího objevování. Přesně tak by se dala charakterizovat tato masáž, během níž za zvuku orientální hudby zažijete něco úžasného. Uvolníte se, naplníte se vzrušením, pocitem životní síly i něhou. Dále se setkáte ještě s dalšími druhy erotických masáží, například mužům bývá poskytována také masáž penisu. Případně se dají podstoupit jen základní erotické masáže pro uvolnění a relax. Zaujaly vás erotické masáže Praha v https://angelsmasaze.cz/? Určitě se máte na co těšit. Ještě musíme podotknout, že se nejedná o sexuální služby, protože součástí masáže není líbání, orální uspokojování či klasický sex, a to ani za příplatek. Jediné, co během masáže můžete, je masérku povrchově hladit.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle | Lifestyle

Autor: Adam