Půjčka není sprosté slovo. Ale musíte si umět vybrat tu správnou

Splatit dluh a udělat si kvůli tomu ještě větší je jako vybít klín klínem. Přesto jsou situace, kdy je půjčka jediným možným řešení. Možná jste se do ní dostali i vy a přemýšlíte, po kterém úvěru sáhnout. Do karet vám hraje nový zákon o půjčkách, díky kterému je nyní půjčování mnohem bezpečnější a transparentnější. Z trhu zmizely podvodníci a úvěroví predátoři, došlo k celkovému zpřehlednění a vymezení stropu pro sankce.

Vyberte si půjčku na míru své situaci

Není půjčka jako půjčka. Jednotlivé produkty se liší výší, dobou splatnosti, ale také přístupem poskytovatele k lidem se záznamem v registru. Některé společnosti vyžadují potvrzení o výši příjmu i menších úvěrů, jiné nabízí poměrně vysoké částky i lidem, kteří oficiálně bonitní nejsou. Vy byste si měli vybrat takovou půjčku, která vám pomůže, ale zbytečně nezatíží váš rozpočet. Především to znamená – nepůjčovat si více, než je skutečně nutné.

Srovnávač je servíruje všechny na jednom místě

Hledání ideální půjčky online nemusí být časově náročné. Stačí, když využijete přehledné srovnání půjček na www.pujckyporovnani.cz. Server porovnává úvěry od bankovních i nebankovních společností a poskytuje důležité informace, bez kterých se spotřebitel neobejde. Nezávislé srovnání půjček vám udělá jasno. Mimo to zjistíte, jak velké rozdíly mezi jednotlivými produkty panují. My jsme vybrali dva rozdílné úvěry, které velmi dobře reflektují široké možnosti zájemců o půjčku. Půjčka od Oberbank AG – bankovní půjčka ve výši od 50 od 100 tisíc korun na 12 až 60 měsíců je určena zájemcům, kteří mohou doložit příjem a nefigurují v registru dlužníků. Perfect Money půjčka se pohybuje ve výši od 1 do 8 tisíc korun. Doba splatnosti činí 5 až 42 dní a zájemce nemusí doložit příjem. Překážkou není ani záznam v registru dlužníků, poskytovatel registry neprověřuje.

Publikováno: 28. 05. 2017

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam

Tagy: nezávislé srovnání půjček | srovnání půjček