Dopřejte si luxusní wellness pobyt za neodolatelnou cenu

Hotely, které nabízí relaxaci ve vlastní wellness zóně, jsou v posledních letech stále vyhledávanější. Není se čemu divit – není nic příjemnějšího, než alespoň na pár dní „vypnout“ a zapomenout na všední starosti. Wellness znamená cestu k souladu duše a těla a cílem je, aby se člověk cítil v absolutní duševní a fyzické pohodě. Zkuste si představit, jak se oddáváte nekonečné relaxaci ve vířivce a hned poté vás hýčkají hbité prsty zkušeného maséra. Za zmínku stojí také saunování, pobyt v solné jeskyni a spousta dalších procedur, které si můžete užít i společně s partnerem. Dáte si říct?

Když na wellness, tak za pár korun

Pokud jste stále na rodičovské dovolené a tak trochu zápolíte s rodinným rozpočtem, nevzdávejte to. I vy přece máte nárok na pořádnou porci odpočinku a není nic jednoduššího, než se poohlédnout po wellness pobytech se slevou. A pozor, nemáme na mysli drobné slevičky, které se na konečné ceně nijak výrazně nepodepíší. S trochou štěstí můžete vyrazit za relaxací třeba i za polovinu původní ceny!

Kde hledat ty nejlepší nabídky?

Na zlevněné wellness pobyty sice nenarazíte na každém kroku, ale na specializovaném portálu NewGo.cz jich najdete víc než dost. Nabídka obsahuje ty nejlepší slevy, které jsou aktuálně k mání. A vzhledem k tomu, že se průběžně mění, nakonec stoprocentně narazíte na ideální příležitost i vy. Co se týče výše slevy, skutečně jde o nezanedbatelná čísla. Wellness pobyty jsou na NewGo.cz zlevněny o desítky procent a spousta nabídek dokonce více než o 50 %. Jednoduchým výpočtem dojdete k závěru, že vám v peněžence zůstane hned o několik tisícovek více. Nezbývá, než se pustit do prohlídky aktuálních nabídek. Buďte pozorná a důkladně si přečtěte popis jednotlivých wellness balíčků. Některé nabídky zahrnují široké spektrum aktivit – masáže, nonstop vstup do vířivky/sauny, delikátní večeře, vstupenky do přilehlého aquaparku apod. Ale nedávejte si na čas, všechny nabídky jsou časově omezené!

Publikováno: 25. 05. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam