Kosmetika s kolagenem: Recept na mladší a zdravější vzhled

Vypadat stále mladě, to je sen snad každé ženy. Jenomže jak toho docílit bez nutnosti plastických operací, které jsou velmi nákladné a navíc s nejistým výsledkem? Zdá se, že přeci jen existuje způsob, který je nesrovnatelně levnější a navíc maximálně šetrný. Tým odborníků ze švýcarské společnosti WellU vyvinul unikátní kosmetické přípravky, které fungují na přírodní bázi.

Proč pokožka stárne?

Důvodem stárnutí je přirozená ztráta kolagenu, ke které začne docházet zhruba od 27. roku života. Nedostatek této látky se viditelně projeví na vnějším vzhledu. Pokožka ztrácí elasticitu, ochabuje a tvoří se vrásky. Produkty značky Larens a Nutrivi, které nabízí společnost WellU, obsahují bioaktivní a transdermální kolagen, který je jedním z největších zázraků současné biochemie a biotechnologie. Ženy, které již přípravky vyzkoušely, o nich hovoří jako o elixíru mládí. V jiné kosmetice je ale nenajdete, protože výrobu chrání patent.

Jak vám mohou krémy s kolagenem pomoct?

Kolagen neodstraňuje následky, ale útočí na příčiny stárnutí. Po aplikaci se dostane hluboko do pokožky, kterou hydratuje a zpevní. Zpomaluje proces stárnutí, urychluje regeneraci a hojení ran, vyhlazuje vrásky a povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu. V přípravcích jsou obsaženy také další látky a i ty dokáží výrazně redukovat vniklé vrásky. Zároveň zabraňují tvorbě nových. Tyto látky se v mnoha směrech podobají bílkovinám a poté, co vniknou do kůže, naprosto identicky napodobí své rodičovské molekuly. Částice jsou velmi malé a pokožka je absorbuje mnohem snadněji než látky, které jsou součástí běžných přípravků.

Jeden krém nestačí, pokožka vyžaduje speciální péči ve dne i v noci

Nabídka produktů WellU je velmi pestrá a najdete v ní oční krém proti vráskám, který se postará o jemnou pokožku v okolí očí a víček. Zlepšuje celkový vzhled, mírní otoky a rozjasní pokožku. Noční krém obsahuje široké spektrum zvlhčujících a změkčujících látek, které napomáhají k detoxikaci, regeneraci a obnově antioxidantové bariéry. A zatímco v noci nám mastný vzhled pleti zapříčiněný aplikací nočního krému nevadí, ve dne se o pleť postará denní krém s mnohem lehčí konzistencí. Je lehce vstřebatelný a lze na něj okamžitě nanést make up. Tak co vy na to? Líbí se vám představa, že omládnete díky jedinečné kosmetice na bázi nanotechnologie? V tom případě se po produktech WellU poohlédněte na www.zdravapokozka.cz. Ceny krémů vás mile překvapí. Jsou levnější než jiná a méně účinná značková kosmetika!

Publikováno: 15. 10. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kosmetika s kolagenem