Jak si dopřát komfort na zahradě i během nejparnějších letních dní?

Mít vlastní rodinný domek s pěkným pozemkem je snem snad všech lidí. Než si dopřejete opravdu 100% komfort, musíte vyřešit celou řadu záležitostí. Jednou z nich je pořádná terasa. Jaké řešení spolehlivě odolá všem zkouškám a nestojí jmění?

Staré dobré dřevo

Rovnou zapomeňte na nejrůznější „moderní“ alternativy klasické dřevěné terasy. Hliník? Ocel? Rozhodně ne. Tyto varianty jsou jen zbytečně předražená bublina, která nepřináší nic navíc. Masivní dřevo stojí jen zlomek ceny, výborně odolává teplotám, UV záření, větru, dešti, sněhu i krupobití, a navíc vypadá skvěle. Terasa–zastřešení z masivu se zároveň postaví mnohem rychleji, levněji a snadněji. To vám dokážou třeba oblíbení odborníci ze známé společnosti Pergola Dřevěná s.r.o. Ti už řadu let staví klasické pergoly, altány, garážová stání, přístřešky, ale i dřevěné ploty a další vychytávky.

Snadné objednání online

Zajímá vás, jak vlastně může taková terasa vypadat? Není nic lehčího, než si otevřít stránky e-shopu pod vloženými odkazy. Ihned se před vámi objeví pět různých variant zastřešení pro vaši zahradu. Nemusíte se obávat kdovíjak vysokých cen, protože se pohybují od 23 000 po 37 000 Kč. Chcete-li ušetřit, zvolte si montáž svépomocí. Součástí zásilky je totiž podrobný návod (složení není nic složitého a trvá chvíli), stejně jako kotvicí a spojovací materiál. Toužíte po něčem trochu elegantnějším, než je obyčejná terasa? V tom případě se mrkněte spíše na samostatně stojící dřevěné pergoly. Ty s sebou přináší ozdobné sloupky, elegantní zábradlí a další zajímavé prvky. I zde platí, že utratíte maximálně nižší desítky tisíc korun. Máte-li zájem, domluvte si výrobu/úpravu na přání. Problémem nejsou ani vyložené atypy, s nimiž by méně zkušené společnosti měly potíže.

Publikováno: 26. 12. 2023

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam