Když je doma nuda, vydejte se s rodinou na výlet!

Pokud se slzou v oku vzpomínáte na letošní dovolenou, měla byste svůj přístup přehodnotit. Nebudete přece celý rok čekat na prázdniny, když si můžete užívat volno i o víkendech. Česko je plné přírodních krás a skvělých atrakcí pro celou rodinu. Zřejmě ani netušíte, jaké jsou vaše možnosti, protože jen málokdo má okolí bydliště stoprocentně zmapované. Ale ať už jde o výlety v bezprostřední blízkosti vaší adresy či mnohem dále, nejste na to sama. S hledáním příhodných míst vám pomohou uživatelé projektu VenKaždýDen.cz. V čem je výjimečný a proč byste ho měla začít aktivně používat?

Objevujte netušené možnosti a nové příležitosti

Možná jste si doposud myslela, že Beskydy, Šumavu, Jeseníky a ostatní česká pohoří důvěrně znáte. Ale až začnete používat web nebo mobilní aplikaci, dojdete k jinému závěru. Nemusí se však jednat jen o výlet na hory, Česká republika nabízí nespočet hradů, zámků, lázeňských lokalit, rozhleden a dalších atraktivních míst. Stačí použít novou funkci „tipy na výlety.“

Jak na to?

Jak vyhledávání tipů na výlety funguje? Je to snadné. Stačí, když v rubrice označíte příslušný region (např. střední Morava), označíte některý ze štítků (např. hrad, zámek, koupaliště) a obratem dostanete na výběr z množství lokalit. Čím více filtrů použijete, tím bude výběr přesnější.

Chcete si přivydělat? Přidejte vlastní tipy!

Na projektu VenKaždýDen.cz se podílí uživatelé, kteří přidávají nová místa. A pozor, můžete se mezi ně zařadit i vy. Pokud máte vlastní tipy na výlety s dětmi (i bez nich), obdržíte za každý vložený tip padesát korun. Za vložené dětské hřiště pak dvacet korun. Spolupráce s portálem se jeví jako prima přivýdělek pro každého, kdo se chce přičinit o rozvoj unikátního projektu. Co dodat závěrem? Portál VenKaždýDen.cz si jistě zamilujete. A nudu už zřejmě nikdy nezažijete, protože zjistíte, že je stále kam jezdit.

Publikováno: 17. 10. 2017

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam

Tagy: tipy na výlety | ven každý den