Party stan jako rychlé a efektivní zastřešení

Máte velkou zahradu a nenajdete na ní kousek stínu? Pokud ano, rozhodně byste měli uvažovat o realizaci zastřešení! To lze řešit hned několika způsoby. Jestliže byste si ovšem přáli pergolu nebo nějakou jinou stavbu, musíte jednoznačně počítat s vysokými náklady na stavbu. Vše navíc zabere velkou porci času. I proto se vyplatí expresní a efektivní řešení, které představují párty stany. Právě na jejich pořízení se soustředíme mnohem podrobněji. Zaměříme se hlavně na to, podle jakých kritérií je vybrat.

Párty stany v mnoha rozměrech

V první řadě je třeba se soustředit na rozměry. Moderní zahradní párty stany se vyrábějí v nejrůznějších velikostech. Vybírat se vyplatí podle toho, kolik máte na zahradě prostoru a také dle celkové plochy zastřešení, které budete potřebovat pro zahradní párty, posezení anebo jakoukoli jinou akci. Nejmenší stany se vyrábějí ve velikosti 3×3 m, nicméně není problém volit třeba i 6×10 nebo 6×12 metrů a jiné rozměry. K dispozici jsou samozřejmě i atypická provedení, jež budou zaručeně originálem.

Z jakého materiálu jsou zahradní stany vyrobeny?

Dále se vyplatí u zahradních párty stanů dbát na kvalitu materiálů, z nichž jsou vyrobené. Jejich základem je především bytelná spolehlivá konstrukce, jež přežije i působení silnějšího větru. Zaměřit se vyplatí i na potahovou látku. Ta by měla dokázat odolat vodě. Některé modely jsou částečně odolné a jiné jsou schopny vodu do interiéru nepustit. Zapomenout nelze ani na kvalitu konstrukčních spojů a další prvky.

Nůžkové stany, nebo jiné varianty?

Určitě je vhodné mít promyšlený i konkrétní typ zahradního stanu. Oblíbené jsou například nůžkové. Určitě ale není problém volit klidně i velké zahradní altánky. U jednotlivých provedení můžete vybírat bočnice s okny, látkové nebo rolovací boční stěny. V eshopu t-zbozi.cz si vyberete dle svých představ.

Publikováno: 30. 01. 2017

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: zahradní altánky | zahradní party stany