LED žárovky: Moderní a úsporné osvětlení

Hledáte způsob, jak ušetřit nějakou tu korunu a ulevit napjatému rozpočtu? Rodičovská dovolená není procházka růžovým sadem a peníze navíc se vždycky hodí. Někdy si však úspora vyžaduje počáteční investici – v případě LED osvětlení naštěstí není tak vysoká a vrátí se poměrně rychle. Jestlipak jste již přemýšlela nad tím, že dáte sbohem zastaralým žárovkám a pozvete si domů moderní „ledky“? Jejich výhody nespočívají jen v nízké spotřebě elektřiny...

Oslnivý výkon

Důvodů, které hovoří pro kvalitní LED žárovky, je víc než dost. Začněme tím nejdůležitějším, a to je zmíněná úspora. Kvalitní 4W LED žárovka má srovnatelná výkon jako 11W úsporka, 35W halogenka a 40W klasická žárovka. V praxi to znamená, že při výměně 60W žárovek 10W LED žárovkami dosáhnete více než 80% úspory.

Dlouhá životnost

LED osvětlení má velmi dlouhou životnost - při 15 tis. hodinách (v praxi je životnost kvalitních výrobků 20 až 50 tis. hodin) a průměrné době svícení 3,5 hod. denně nebudete muset řešit výměnu žárovek dlouhých 11 let. Vzhledem k příznivým cenám LEDek se investice vrátí za 1 – 2 roky. A teď si spočítejte, kolik máte doma žárovek – roční úspora se může vyšplhat i na několik tisíc korun.

Design

Za zmínku stojí i jiné benefity. LED osvětlení je stylové a chcete-li, aby vaše domácnost vypadala zase o něco lépe, máte šanci. Stačí se porozhlédnout u některého ze specializovaných prodejců a vybrat si ten správný typ. Na www.ledline.cz sežnete LED žárovky všech typů, efektní LED pásky i horkou novinku – podhledová a zápustná svítidla.

Odolnost a okamžité rozsvícení

Mezi další výhody patří okamžité rozsvícení do plného výkonu a vysoká odolnost vůči otřesům, nárazům a vibracím. Pokud vám LEDka upadne na zem, pravděpodobně to přežije.

Tip: Chcete-li mít jistotu, že vám LED žárovky dobře poslouží řadu let, nakupujte u spolehlivých prodejců. LED LINE s.r.o. působí na trhu od roku 2006 a patří mezi autorizované prodejce výrobků značky Philips. Ochotná zákaznická podpora vám poradí s výběrem a doporučí vhodné produkty. Společnost provozuje také kamenný obchod v Praze, kde si můžete zboží prohlédnout na živo.

Publikováno: 21. 06. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: výhody led osvětlení