Nexon Pedi 5v1: Když se každodenní péče o paty stane zábavou

Bezbolestný a pohodlný pohyb bereme skoro všichni jako samozřejmost. Mnohdy tomu tak ale být nemusí. Za nepříjemnými obtížemi může klidně stát v uvozovkách pouze ztvrdlá kůže na patách. Zdánlivě by se mohlo jednat o banalitu, nicméně v případě jejího praskání se objevuje bolest, na niž už často postižení lidé reagují. Je to ovšem poměrně pozdě, jelikož mnohem efektivnější je poctivá prevence spočívající nejen v dostatečné hygieně, ale také v odstraňování ztvrdlé a vyschlé pokožky z postižených oblastí nohou. Tuto práci přitom obstará spolehlivý elektrický pilník na paty. Podívejme se tedy, v čem spočívá problematika ztvrdlé kůže a jaký přístroj si zakoupit, aby vás péče bavila.

Jaké jsou hlavní příčiny tvrdnutí kůže a bolesti?

Za problémy spojené se ztvrdlou kůží na patách může postupné vysychání pokožky. Stejně jako pleť a další části těla si i nohy zaslouží dokonalou hydrataci se vším všudy. Námaha může za to, že se kůže vysouší a postupně rohovatí. Když se ke všemu přidají ještě genetické dispozice, nevhodná obuv a jiné mechanické zatížení, dojde k nepříjemným prasklinám pokožky. Optimální prevenci přitom představuje kvalitní hygiena spojená s tím, že bruska na paty bude pravidelně v permanenci.

Broušení ztvrdlé kůže bude hračkou

Na trhu se v současné době nachází spousta různých brusek na nohy, nicméně ne všechny jsou typické vysokou kvalitou kombinovanou s nízkou cenou. Výbornou volbou je elektrický pilník na nohy Nexon Pedi 5v1 vyznačující se maximálně pohodlným ovládáním a vysokou účinností. Disponuje dvěma otočnými válečky a pružnou hlavou, která se dokáže přizpůsobit jakémukoli tvaru paty. Práce s tímto zařízením je nejen vysoce efektivní, ale i jednoduchá a pohodová. Nebudete-li mít pro broušení dostatek světla, stačí si přisvítit LED diodou integrovanou v přístroji. Brusku zakoupíte výhodně v online drogerii Xantea, v jejímž sortimentu se nachází i spousta dalších užitečných věcí. Jmenovat bychom mohli kupříkladu vysavač na okna a jiné přístroje.

Publikováno: 06. 11. 2016

Kategorie: Zdraví | Wellness a krása

Autor: Adam

Tagy: bruska na paty | elektrický pilník na nohy