Stínící plachta - účinná mobilní ochrana před nebezpečným sluníčkem

S příchodem jara už nemusíme hledat výmluvu, proč zůstat doma v teple a naopak vyhledáváme příležitosti k relaxaci na zahrádce. S pobytem na sluníčku bychom však měli být nanejvýš ostražití. Životodárné sluneční paprsky mají na lidský organismus pozitivní vliv, ale na místě je jistá ostražitost. Nic se nemá přehánět a s ohledem na ozonové díry to o slunečním záření platí dvojnásob. A právě proto bychom měli vyhledávat zastíněná místa, na kterých bude naše citlivá pokožka v bezpečí.

Sluníčko je prima, ale někdy dokáže být pěkně nepříjemné. Azyl nám může poskytnout altánek, posezení pod markýzou, ale také stín v okolí statného stromu. Kam se však uchýlit v případě, že se na zahradě žádné ze zmíněných míst nenachází? Nemáte-li čas a finance pro realizaci altánu nebo jiného přístřešku, vsaďte na elegantní řešení v podobě stínící plachty.

Stínící plachta patří mezi nejoblíbenější stínící prvky a to především díky lehké a přitom robustní konstrukci a mobilitě. Na rozdíl od pevně ukotvené markýzy ji můžete umístit kdekoliv, třeba doprostřed zahrady, a kdykoliv ji přesunou na jiné místo. Stavěcí sloupky jsou navrženy tak, aby umožňovaly snadnou manipulaci s plachtami – můžete je natočit v libovolném směru a úhlu tak, aby přesně kopírovaly úhel dopadu slunečních paprsků.

Chcete-li, aby se vaše plachta stala skutečnou ozdobou zahrady, vyberte si některou z mnoha variant plachet Ingenua, které dodává známá společnost Azada styl. Vysoce kvalitní materiál a pestrá paleta tvarů a barevných kombinací jsou zárukou trvanlivosti a vysoké estetické hodnoty. Vyberte si plachtu, která vašemu exteriéru sedne a užijte si prosluněné dny naplno. Stínící plachty Ingenua si můžete objednat v e-shopu azada.cz. Prodejce navíc v rámci celého sortimentu momentálně poskytuje montáž zdarma.

Publikováno: 27. 04. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: azada | Ingenua | plachty ingenua | sluneční plachty | stínící plachta | stínící plachty