Maminka není robot. Potřebujete vypnout? Zajeďte si na víkendový pobyt!

Každodenní péče o dítě a domácnost je vyčerpávající. A protože má rodičovská dovolená do skutečné dovolené na míle daleko, měla byste si alespoň jednou za čas dopřát pár dní mimo domov. Sbalte si jen to nejnutnější a dopřejte si pořádnou porci odpočinku – ať už s partnerem a dětmi, nejlepšími kamarádkami nebo jen tak sama. Během víkendového pobytu si nabijete baterky a budete schopna stoprocentně fungovat i na dále. Ale co když vás trápí omezený rozpočet? Netřeba zoufat – s trochou štěstí vyrazíte na víkendový pobyt levně. V následujících řádcích se dozvíte, kde se po atraktivních nabídkách poohlédnout...

Vyberte si z desítek víkendových pobytů

Místem zaslíbeným, kde se to nabídkami na levné a ještě levnější víkendové pobyty jenom hemží, budiž známý slevový server slevoteka.cz. A je jen na vás, jestli si vyberte ubytování v útulné chatce nebo zamíříte do prostředí luxusního hotelu s vlastní wellness zónou. Provozovatelé Slevotéky pečlivě vybírají nejlepší pobyty a koncipují nabídku tak, aby si vybral opravdu každý.

Pokud jste doposud na víkendovém pobytu nebyla, vězte, že jakmile jednou zažijete pár dní mimo každodenní realitu, začnete si relaxaci dopřávat pravidelně. K nejžádanějším nabídkám patří wellness pobyty pro dva v malebném prostředí českých hor. Za zmínku však stojí také romantické zájezdy po evropských metropolích – v aktuální nabídce najdete například několikadenní výlet do Paříže, Říma a Krakova.

Levněji už to opravdu nejde

Na Slevotéce najdete víkendové pobyty, v rámci kterých se zregeneruje vaše tělo i duše. Nekonečné koupání ve vířivce, dovádění v aquaparku, prohlídka světoznámých památek nebo třeba dovádění v moři – ať už se nakonec rozhodnete pro romantický, wellness, lázeňský nebo poznávací víkend, spolehněte se na neodolatelně nízkou cenu. Slevy se pohybují řádově v desítkách procent a některé levné víkendové pobyty jsou k mání i za méně než třetinu původní ceny. Tak na co ještě čekáte?

Publikováno: 21. 06. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam