Koupací sezóna je tady. Bojíte se do plavek? Pořiďte si vhodný střih!

Je vskutku k nevíře, jak může léto a s ním související koupací sezóna budit tak rozporuplné pocity. Na jedné straně se na relaxaci u vody těšíme, ale na straně druhé máme obavy, abychom si před ostatními neutrhli ostudu v plavkách. Nervózní jsou především ženy, kterým se ještě nepodařilo zhubnout po těhotenství, nicméně dobrou náladu nemají ani milovnice sladkostí a smaženého jídla. V tomto článku však nebudeme řešit, jak zhubnout do plavek – doporučíme vám, jak rafinovaně skrýt problematické partie.

Řešení nabízí jednodílné plavky

Pokud se cítíte nejlépe ve dvoudílných plavkách, nemá cenu vám to rozmlouvat. Jste-li na svou postavu hrdá i navzdory tomu, že neodpovídá uměle vytvořenému prototypu dokonalosti, můžete si gratulovat! Ale co když to máte úplně naopak a stydíte se, ačkoliv byste si mohla dvoudílné plavky dovolit? Pořiďte si moderní jednodílné plavky a budete mí po problému. Stylové jednodílné dámské plavky v duchu nejnovějších trendů rozhodně nevypadají jako z minulého století. Ostudu si v nich neutrhnete a budete se cítit mnohem lépe, protože vám umožní zakrýt vše, co má podle vás zůstat v anonymitě. Udělají vám pěkné boky i poprsí, což vám přidá na sebevědomí.

Praktické pareo

Ještě jste o něm neslyšela? Pareo je šátek, který zastane tílko či šaty. Je jasnou volbou pro ženy, které se chtějí trochu zahalit, a přesto vypadat sexy. Nabízí se množství způsobů, jak ho uvázat a perfektně se hodí ke všem střihům plavek. Lichotí každé postavě, působí svěže a díky průsvitné látce si budete připadat jako víla.

Dopřejte si kvalitní značkové plavky

Na plavkách se nešetří! Chcete-li, aby vám vydržely déle než jednu koupací sezónu, poohlédněte se po nich ve specializovaném e-shopu daniela-pradlo.cz. V nabídce najdete také krásná parea a luxusní spodní prádlo.

Publikováno: 21. 06. 2018

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam

Tagy: jednodílné plavky | parea