Hubnutí po porodu - s kojením

Jaro je v plném proudu a léto tady bude co nevidět. Pokud se třesete hrůzou jen při pomyšlení na to, že byste se měla někde u vody vystavit na obdiv všem přítomným, začněte s nadbytečnými kily něco dělat. Konstatování, že „jste po porodu“, je pouhá záminka k nicnedělání. Navíc – nikdo vás přece nenutí do toho, abyste cedila krev a pot v posilovně. Zhubnout můžete i bez sebetrýznění a dokonce i bez dodržování striktních diet. Zajímá vás, jak opravdu zhubnout porodu?

Diety jsou v době kojení nežádoucí

Jak tedy zhubnout po těhotenství i bez cvičení? Pokud se vám v hlavě hodní představa striktní diety, vypusťte ji. Některé diety sice mohou hubnutí pořádně nakopnout, ale protože je nelze držet dlouhodobě, obvykle končí jojo efektem. Navíc u nich hrozí, že organismus nebude mít dostatek potřebných látek. To je nežádoucí nejen v době kojení, ale i kdykoliv jindy.

Zhubněte díky změně jídelníčku

Kouzelná formulka na hubnutí spočívá pouze a jenom ve zdravé a vyvážené stravě. Bude-li váš jídelníček pestrý a nízkokalorický, brzy se vaše váha ustálí na správných číslech. Možná si klepete na čelo, protože jste již několikrát změnu jídelníčku zkoušela, nicméně položte si otázku, proč jste nezhubla... Důvodů může být hned několik. Pokud jste zdravou životosprávu nedodržovala dostatečně dlouhou dobu, není se čemu divit. Anebo váš jídelníček nebyl tak vyvážený, jak jste si myslela.

Nechte si sestavit jídelníček na míru

Ať už je to jakkoliv, mohl by vám pomoci specialista, který má se zdravou stravou bohaté zkušenosti. Výživový poradce provede bioimpendační analýzu a zjistí přesné složení vašeho těla. S ohledem na váš současný zdravotní stav zjistí příčiny nadváhy a sestaví jídelníček na míru, který vám bude chutnat a zároveň prospívat. První konzultaci můžete mít zdarma – stačí poslat objednávkový formulář na www.snadne-hubnuti.eu. A když je něco zdarma, byla by škoda to nezkusit, nebo ne? Pokud jde o hubnutí, tak rozhodně!

Publikováno: 05. 05. 2015

Kategorie: Hubnutí | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: hubnutí po porodu s kojením | jak zhubnout po porodu