Jak vyčistit kočárek, než ho dáte do auta? Pořiďte si mobilní tlakovou myčku

Výlety jsou fajn pro celou rodinu, i když jeden z členů ještě neumí tak dobře ťapkat, aby ušel celou cestu. Současné kočárky umožňují procházku přírodním terénem i za ne úplně příznivých klimatických podmínek. I když je vlhko, sem tam nějaká ta louže, to vás přece od výletu neodradí.

Procházka přírodou s prckem v kočárku a s dalším běhajícím okolo může být náročná, zejména, když se zpátky k autu vrátíte zablácení. Přece nenaložíte zabahněný kočárek do auta. K tomu se nabízí snadné řešení.

Pro takové případy můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy. Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 25. 08. 2021

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam