Jak uspořádat nezapomenutelnou dětskou oslavu?

V minulosti v Česku nebyly velké narozeninové oslavy běžnou záležitostí, ale čím více amerických filmů plných překvapivých narozeninových oslav děti viděly, tím více po takové oslavě touží. Události se přitom často vztahují k různým tématům – piráti, superhrdinové... a vy jako rodiče jistě vždy přemýšlíte, kde seženete kostým a další nutnou „výzbroj“ každého účastníka oslavy. A samozřejmě dekorace, bez nich to přece nejde!

Jak se stát superhrdinou vlastního dítěte

Každé oslavě narozenin předchází dlouhá příprava. Jistě budete několik dnů, možná i týdnů se svým dítětem konzultovat, jaký kostým je pro něj ten správný. Ve chvíli, kdy už si myslíte, že máte vyhráno, se kostým na poslední chvíli zaručeně změní, protože „Superman porazí Spidermana a dítko přece nepůjde za někoho, kdo by v souboji prohrál.“ Nyní nastává situace, kdy na poslední chvíli musíte sehnat, v lepším případě, jen kostým a dárek. Pokud jste v roli hostitele, musíte zajistit vhodné dekorace na oslavu a balónky - ty chybět nesmí, ani kdyby z nebe trakaře padaly. Chcete být přeci tím nejlepším rodičem, nebo ne? Máte pro vás tip: balónky jsou fajn, ale balónky naplněné heliem jsou stokrát lepší! Budou létat a ještě si děti užijí spoustu srandy se „šmoulím hlasem“ - to jsou věci, které z vás udělají superhrdinu.

Kde a jak příslušenství na oslavu seženete?

Nabízí se několik variant, a je jen na vás, kterou zvolíte. Můžete společně se svým dítětem nasednout do auta a objíždět obchody, kde mají kostýmy, balónky a další dekorace na párty a oslavy. Šance, že seženete vše na jednom místě, je poměrně mizivá (specializovaných kamenných obchodů moc není) a je pravděpodobné, že ve třetím navštíveném obchodě, kde nebude ten správný kostým piráta, vám začnou docházet nervy. Naštěstí doba pokročila a vše je možné zařídit z pohodlí domova. Stačí jen otevřít některý z e-shopů, objednat zboží a počkat, ne vám ho dovezou domů. Pokud se právě blíží čas, kdy budete organizovat pro své blízké nebo přátele oslavu, zkuste se inspirovat na www.olo.cz, kde naleznete širokou nabídku všeho, co potřebujete pro úspěšnou oslavu.

Publikováno: 07. 06. 2019

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam