S celou rodinou za exotikou? Proč ne, s německou cestovkou si to můžete dovolit i vy!

Líbila by se vám exotická dovolená v Thajsku nebo na Srí Lance? A co takhle sněhobílé pláže na Dominikánské republice, nebo rovnou okružní plavba po Karibiku? Pokud vám ve splnění cestovatelských snů bránil nedostatek financí, máme pro vás dobrou zprávu. Za exotikou se nyní můžete vydat mnohem levněji a to bez jakýchkoliv kompromisů. Dejte svým blízkým krásný vánoční dárek a postavte je k hotovému. Přestaňte jezdit prstem po mapě a navštivte tisíce kilometrů vzdálené destinace!

Proč Němci cestují levněji?

Není tajemstvím, že Češi na exotické zájezdy odlétali především s německými cestovními kancelářemi, které jsou známé mnohem nižšími cenami a lepším servisem. Také vám nejde do hlavy, proč mají naši movitější západní sousedé takové benefity? Důvod je prostý – jsou náročnější a cestovní kanceláře jim jdou v tomto ohledu vstříc. Vraťme se však k vám a vašemu zájezdu na míru.

Letět můžete i z Prahy!

Rozhodnete-li se pro zájezd s německou cestovní kanceláří, ušetříte spoustu peněz a zároveň si dovolenku užijete se vším všudy. Nenechte se odradit tím, že se budete muset dopravit na německé nebo rakouské letiště. O to, abyste mohli odletět z Prahy, se totiž postaral přední prodejce německých zájezdů CK RUDOLF REISEN. Cestovka nabízí široké spektrum destinací a je jen na vás, zda se rozhodnete odcestovat do jihovýchodní Asie, nebo na okružní plavbu lodí do zmíněného Karibiku. S RUDOLF REISEN se dostanete do míst, o kterých jste doposud navštěvovali jen prostřednictvím cestopisných dokumentů a článků v magazínech. Prvním krok ke splnění vašich snů začíná na www.rudolfreisen.cz.