Kde v Brně uspořádat nezapomenutelnou svatbu? V historickém vinném sklepě!

V životě většiny žen je pár dnů, které jsou o něco významnější než ostatní. Patří k nim narození dítěte a... svatba! Pokud patříte mezi svatební maniačky a hltáte každou informaci o všem, co souvisí s šaty, dekoracemi, obřadem a hostinou, máme pro vás skvělý tip. Nejdříve ale otázku: Už jste přemýšlela nad tím, kde své svatební veselí uspořádáte? Ve čtení pokračujte i v případě, že jste odpověděla kladně a místo jste si vybrala. Třeba nakonec změníte názor, protože Brno svatba v populárním Penzionu Kovárna patří k tomu nejlepšímu!

Svatbu dělá svatbou vhodně zvolené místo

Naplánovat svatbu tak, aby klapla na sto procent a její průběh nic nenarušilo, je úkol hodný mistra. Výběr místa obřadu a navazující hostiny přitom patří k těm nedůležitějším kritériím. Pro svatebčany jistě mnohem důležitější než vaše šaty. Chcete-li, aby si o vaší svatbě povídali ještě hodně dlouho a pěli na ni samé ódy, neukvapujte se a rozhodně nedělejte žádné kompromisy.

Proč se veselit v Penzionu Kovárna?

Vraťme se však k brněnskému Penzionu Kovárna. Proč je Brno svatba tak atraktivní záležitost? Vysvětlení je prosté. Zavřete na chvíli oči a představte si veselku v malebném vinném sklepě. Klenutý strop, unikátní stěna z historických signovaných cihel, krb... Ideální místo nejen pro uspořádání svatební hostiny, ale také zásnub či rozlučky se svobodou. Pakliže vás čekají i tyto příjemné záležitosti, můžete si během nich prostředí penzionu vyzkoušet. A co se obřadu týče, ten může proběhnout v nedalekém kostele Sv. Marie Troubsko. Penzion Kovárna zároveň disponuje neméně stylovou jídelnou s dobovými kachlovými kamny, dřevěnou podlahou a stropem. Jak příhodné místo pro servírování čtyřchodového menu, které pro vás připraví příjemný personál. V penzionu samozřejmě můžete i přenocovat a prožít svou svatební noc v některém z tématických pokojů. Fotografie a další informace najdete na http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

Publikováno: 20. 10. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: kde v brně uspořádat svatbu | penzion kovárna | svatba brno