Jak ušetřit za běžný nákup? Sledujte akční letáky supermarketů!

Nejnovější akční leták obchodního řetězce Kaufland obsahuje tolik cenových šlágrů jako snad nikdy předtím. Takže nebudete muset šetřit na úkor kvality – stačí si vybrat kvalitní zboží, které je dočasně zlevněno a vaše peněženka si oddechne. Cože, vy snad akční letáky supermarketů nedostáváte do schránky? To je ovšem škoda, protože přicházíte o možnost levného nákupu. Možná byste měla svůj přístup přehodnotit a nekoukat na slevové akce skrz prsty. V případě pravidelného nakupování za akční ceny ušetříte třeba i několik tisíc korun za měsíc.

Akční letáky supermarketů najdete i online

Pokud akční letáky z nějakého důvodu nechcete, nebo je dostáváte sporadicky, nevadí. Na svou poštovní schránku si klidně nalepte štítek „žádné reklamy“ - ke schraňování papírových letáků totiž není jediný důvod. Všechny akční letáky jsou k dispozici online. Stačí do prohlížeče naťukat www.mrtriska.cz a budete je mít jako na dlani – stačí zalistovat. Na tématickém webu najdete letáky Tesco, hypermarket Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Penny Market, Interspar a Globus. A to nejen ty nejnovější, ale také starší – to kdyby vás náhodou zajímalo, o jaké slevy jste v minulosti přišli :-) Nechybí ani kompletní seznam všech prodejen, otevírací doby a kontaktní údaje.

Praktické a ekologické

Elektronická podoba letáků má ještě další výhodu – nemusíte s sebou tahat arch potištěných papírů, ale přesto je můžete mít kdykoliv po ruce. Můžete se na ně podívat na svém chytrém telefonu. A ty z vás, kteří jsou ohleduplní k životnímu prostředí, jistě potěší ekologický charakter. Tak na co ještě čekáte? Pokud máte zrovna v plánu rutinní doplnění zásob, porovnejte leták Globus a aktuální leták Albert a zajděte si tam, kde nakoupíte levněji. Na výše zmíněném webu vždy najdete nejnovější letáky ještě předtím, než vám je někdo (a jestli vůbec) hodí do schránky!

Publikováno: 11. 05. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: akční letáky | akční letáky online