Lázně Jupiter: Místo, kde zažijete znovozrození

Ať si ostatní říkají, co chtějí, ale svědomitá péče o dítě a domácnost je náročná. Někdy se úloha maminky podobá funkci vysoce postaveného manažera v nadnárodní korporaci. Pokud se cítíte na pokraji svých sil, nedivíme se. Na druhou stranu máte pádný důvod k návštěvě pražských Lázní Jupiter, kde si dopřejete množství unikátních procedur. Nechte svůj organismus odpočívat v prostředí odborníků a moderních přístrojů – domů se vrátíte jako znovuzrozená a vaše firma, pardon domácnost bude jen vzkvétat. Pro koho jsou procedury v Lázních Jupiter vhodné? Nabídka je natolik pestrá, že si na své přijdou lidé se zdravotními problémy i ti, kteří se jen chtějí dostat do lepší fyzické a psychické kondice. V portfoliu služeb najdete masáže, zábaly a koupele, kosmetické služby, detoxikace, bezbolestnou liposukci, lifting a další procedury. Mimo to si užijete relaxaci ve vířivce, v parních lázních a fitness centru. Na některé z procedur se podíváme podrobněji.

Trápí vás nadváha? Zbavte se ji!

Možná vám po porodu zbyla nějaká ta kila navíc. Co s nimi? Zapomeňte na nebezpečné diety a zbavte se tuků bezbolestně. K tomu vám pomůže populární neinvazivní bezbolestná liposukce. Lázně Jupiter nabízí hned několik různých metod a vy si vyberete tu, která vám vyhovuje nejvíce. Bez nadbytečných kilogramů se budete cítit mnohem lépe.

Jak zatočit se stresem a nakopnout organismus?

Nedílnou součástí procedur jsou i příjemné lymfatické masáže, které vás efektivně zbaví bolestí hlavy, chronické únavy a dalších projevů nesprávně fungujícího lymfatického systému. Proceduru často podstupují i zdraví lidé, kteří touží po lepší fyzické kondici a psychickém zdraví. Za zmínku stojí také relaxační masáže hammam – tradiční tureckou proceduru, která vám přivodí pocit maximální úlevy a přivodí stavy blaženosti. Masáž podporuje funkci lymfatického systému a napomáhá k lepší detoxikaci těla. Pozitivní účinky byly zaznamenány také při léčbě kožních nemocí. Tak co vy na to? Dáte si říct a uděláte něco pro své zdraví? Navštivte Lázně Jupiter a restartujte svůj organismus. Zasloužíte si to! Více na laznejupiter.cz.

Publikováno: 14. 10. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lázně jupiter