Jak se zbavit zánětu pochvy a dalších onemocnění intimních partií?

Obsah článku:
  1. Nagyn
  2. Vagilact
Trápí vás svědění, pálení nebo jiné potíže v oblasti intimních partií? Nestyďte se, nejste sama. Gynekologická onemocnění představují jeden z nejčastějších problémů a potýká se s ním spousta mladých slečen i starších dam. V podstatě lze říct, že alespoň jednou za život projde nemocí virového či bakteriálního původu každá žena. Příčina obvykle tkví v narušení rovnováhy poševního prostředí, které by se jinak s nepřátelskými mikroorganismy vypořádalo. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak si s bakteriemi a viry poradíte vy! Jak ale ke vzniku gynekologických onemocnění dochází? Rozvoj onemocnění může být ovlivněn vnitřními nebo vnějšími faktory. K častým „spouštěčům“ patří hormonální nerovnováha v těhotenství nebo nadmíra stresu. Jindy jde o doprovodný efekt v souvislosti s nemocemi jako cukrovka či snížená obranyschopnost imunitního systému. A konečně i důsledek zanedbané intimní hygieny (zapaření genitálu, nevhodně zvolené prádlo, apod.) Někdy je nevyhnutelná návštěva lékaře, nicméně existuje i velmi šetrný způsob, jak lze s gynekologickými potíži zatočit. Tento způsob nese nenápadné názvy Nagyn a Vagilact a pomáhá jak k potlačení rozvinutého onemocnění, tak i jako prevence.

Nagyn

Patentovaný zdravotnický přostředek Nagyn obsahuje stříbrné ionty, oxid titaničitý, kyselinu hyaluronovou a Aloe Vera. Používá se, pokud vás často trápí vaginální záněty, genitální bradavice, mykóza nebo herpes, i jako podpůrný prostředek při pooperačním hojení.

Vagilact

Jak udržet přirozenou mikroflóru v rovnováze? Jednoduše – pomocí přípravku Vagilact, který napomůže k vašemu komfortnímu pocitu v oblasti intimních partií. Díky svému složení (kyselina mléčná, isoflavonoidy, Lactobacillus Acidophilus) funguje také jako redukce nežádoucích projevů menopauzy. Dále vás zbaví nepříjemného sucha, pálení a svědění pochvy. Vagilact je vhodný jako podpora po i během užívání antibiotik. Chcete-li se o volně prodejných přípravcích dozvědět další informace, pokračujte na www.nagyn.cz.