MUDr. Richard Vanko - vynikající gynekolog má ordinaci na Praze 2

Drtivá většina žen se na návštěvu gynekologa příliš netěší, ale čas od času není zbytí. Ale když už musíte vážit cestu, neměla byste propadat stresu a naopak do ordinace vstoupit s vědomím, že se o vás postará renomovaný specialista. Pokud vám současný gynekolog z nějakých důvodů nevyhovuje, na nic nečekejte a udělejte krok kupředu. Změňte ordinaci a dopřejte si špičkovou péči, kterou si zasloužíte. Vašim novým gynekologem by mohl být třeba MUDr. Richard Vanko, který společně s MUDr. Marinou Tomilovou provozuje ordinaci na Praze 2. Chcete znát důvody, proč bystě měla docházet právě zde?

Doktor Vanko nedělá rozdíly mezi pacientkami

Měla jste vždy pocit, že k vám gynekolog přistupuje tak trochu jinak než o ostatním? Proč se k některým ženám choval, jako by byly VIP a vás zařadil do skupiny méně důležitých pacientů? Těžko říct, nicméně u MUDr. Vanka se vám nic podobného nestane. Dle jeho slov totiž žádná VIP vagina, děloha či těhotenství neexistuje. Ke všem pacientkám a jejich pocitům se chová s maximálním respektem. Je přístupný i méně tradičním přáním, ale v žádném případě ne požadavkům, které jsou nereální nebo život ohrožující. Gynekologie Praha je moderně vybavená ordinace, ale to doktor Vanko nepovažuje za nadstandard. Odborník s mnohaletými zkušenostmi preferuje věcný přístup a za své odborné doporučení plně ručí.

Co přesně gynekologická ordinace nabízí?

MUDr. Vanko nabízí kompletní gynekologickou péči, která zahrnuje preventivní prohlídky, antikoncepční poradnu, očkování a léčbu gynekologických onemocnění. Plánujete-li těhotenství, můžete využít poradnu ovulačního cyklu, výživovou poradnu a obecnou přípravu. Pokud již těhotná jste, oceníte předporodní kurz skládající se ze tří částí (těhotenství, porod a šestinedělí). Do kurzu můžete chodit společně s dalšími těhotnými ženami, ale také individuálně. K doktoru Vankovi samozřejmě dochází také klientky, které jsou v přechodu a vůbec ženy jakéhokoliv věku. Součástí komplexního portfolia služeb jsou také plastické operace vulvy a perinea. Další informace, kontaktní údaje a ordinační hodiny najdete na www.doktorvanko.cz.

Publikováno: 11. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: gynekologická ordinace Vanko | gynekologie praha 2