Darujte svému dítěti kvalitní spánek

My dospělí trávíme v posteli přibližně jednu třetinu dne a naše ratolesti ještě o něco více. A právě proto bychom měli kvalitě jejich spánku věnovat dostatek pozornosti, vždyť právě v útlém věku děti velmi rychle rostou a formuje se jejich pohybová soustava. Pokud vám na zdraví vašich dětí skutečně záleží, rozhodně byste neměli šetřit na matraci a to i přesto, že ji dítě nevyužije na tak dlouhou dobu jako dospělý člověk.

Propracované české matrace z kvalitní německé pěny

Výběr matrace pro dítě není vzhledem k velkému množství nejrůznějších materiálů jednoduchý. Zaměřili jsme se na sortiment společnosti Postelia – české rodinné firmy, která vyrábí vysoce kvalitní kvalitní matrace ze studené pěny a nutno podotknout, že předčila naše očekávání.

Matrace se vyrábí z co nejmenšího počtu vrstev a s minimem lepidla. Právě to totiž zacpává póry a snižuje celkovou prodyšnost materiálu. Matrace jsou sice na první pohled nenápadné a nechlubí se atraktivním barevným designem, ale tím spíše funkční a tvárná je jejich konstrukce. Dáváme výrobci zapravdu, u matrace je vzhled až na posledním místě, mnohem důležitější je to, jak se na ni leží. Potah je složen se svrchní látky, výplně tvořené rounem a spodní části z netkané textilie. Je snímatelný a pere se na 60°.

Při výrobě jsou zohledněny nejnovější poznatky vědy a rozhodně se nešetří na použitých materiálech. Vysoce kvalitní pěna pochází od německého výrobce víceelestických a studených pěn, společnosti Eurofoam Deutschland. A neslouží k ničemu jinému, než k výrobě matrací.

Matrace si můžete prohlédnout v některé z kamenných prodejen (matrace Praha najdete na Smíchově, matrace Brno v městské části Výstaviště) nebo si je objednat z pohodlí domova na spime.cz. Vaše dítě si zdravý spánek zaslouží a s matracemi ze studené pěny ho dostane.

Publikováno: 06. 05. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat matraci pro dítě | matrace pro děti | zdravotní matrace pro děti