Geladrink FORTE: Jediná skutečně účinná kloubní výživa

Bolesti kloubů se týkají především starší generace. Opravdu? Skutečnost je tak „trochu“ jiná – zdravotní komplikace se týkají i mladších ročníků. Především lidí, kteří své tělo nadměrně zatěžují a v neposlední řadě osob, které utrpěly nehodu. Pokud podobné problémy trápí i vás, nečekejte na to, až se vystupňují a navštivte lékaře. I navzdory alarmujícím statistikám, dle kterých trpí artrózou více než 80 % lidí ve věku nad 50 let, se ale nemusíte obávat nejhoršího. Transplantace nebo operace patří mezi krajní řešení, které ve většině případů není nezbytné. Svůj zdravotní stav můžete výrazně zlepši pomocí speciální kloubní výživy.

Zdraví je odrazem toho, co jíme

O tom, že vám doplňky stravy mohou pomoct, není pochyb. Vždyť dle Hippokrata, zakladatele evropské medicíny, je lidské zdraví odrazem (ne)správného stravování. To analogicky platí také o jiných zdravotních potížích, a tedy nejen o bolestech kloubů. Dodáte-li svému organismu dostatek potřebných látek, bude fungovat tak, jak má.

Co by měla obsahovat kvalitní kloubní výživa?

Vraťme se však k vašim kloubům. Na základě výzkumů předních odborníků v čele s prof. MUDr. Milanem Adamem, DrSc., musí kloubní výživa obsahovat kolagen, a to ve formě kolagenních peptidů, které tělo bez problémů vstřebá transportuje látky do kostních a chrupavkových buněk. Nedílnou součástí by měly být také další látky jako minerály, vitaminy, bylinné extrakty a další složky s fyziologickým a nutričním účinkem. Obsah těchto látek by se měl blížit 100 % denní doporučené dávky, což bohužel většina volně dostupných doplňků stravy nesplňuje.

Geladrink FORTE je jednička

Mezi výjimky patří Geladrink FORTE, jehož účinky garantuje celá řada vědeckých studií. Za zmínku stojí „studie dle zásad založené na důkazech“, kterou lékaři postavili na zkoumání zdravotního stavu 150 pacientů. Vynikající výsledky byly poté prezentovány v rámci kongresu Evropské ligy proti revmatismu (Barcelona, 2007) a zároveň zveřejněny v odborném časopise Ortopedie. Nechcete-li zbytečně utrácet za kloubní výživu, u které si nikdy nebudete jistí výsledkem, vsaďte na nejznámější produkt Geladrink FORTE. Mimo kolagenních peptitů obsahuje také vitamin C a široké spektrum látek s nutričním a fyziologickým efektem. Pravidelné užívání uleví vašim kloubům a to i drobným kloubům na rukou, jejichž vyživování je komplikovanější. Spoustu dalších informací najdete na www.orling.cz.

Publikováno: 24. 11. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: doplněk stravy kloubní výživa | geladrink forte recenze