Kdo si hraje, nezlobí. V posteli to rozhodně platí!

Doby, kdy vrcholem manželského i mileneckého sexu byla misionářská poloha, jsou naštěstí dávno pryč. Proběhla pomyslná sexuální revoluce a páry si užívají nevšedních milostných hrátek, díky kterým je vzájemné intimnosti nepřestávají bavit ani po letech. Anebo snad máte pocit, že je to u vás trochu jinak? Pokud se v ložnici začínáte nudit, máte nejvyšší čas, abyste si pořídila pár hraček pro dospělé. Partnera měnit netřeba, vždyť i ten stávající beztak touží po nových zážitcích, ale nechystá se vás vyměnit za mladší či naopak zkušenější „model“. Klíčem k trvale spokojenému vztahu je snaha o nové milostné zážitky – a právě díky erotickým pomůckám je můžete realizovat třeba hned zítra. Stačí se po nich poohlédnout v prověřeném sexshopu, který odesílá zboží v den objednávky.

Po čem sáhnout anebo které hračky pro dospělé jsou ty NEJ?

Jakmile jednou otevřete dveře do neprobádaného světa erotických pomůcek, budete si připadat jako v hračkářství. Naskytne se vám pohled na vibrátory, dilda a mnohé další skvělé věci, které osvěží váš milostný život a dají vám okusit nepoznané. Co se týče vibrátorů a dild, nebojte se zalovit i v sekci určené pro pány. Muži sice často tvrdí, že by nic takového vyzkoušet nechtěli, ale opak je pravdou! Znamenitou volbou však může být také umělá vagína. Velmi praktickou pomůckou je vakuová pumpa. Pokud se znavenému muži nedostaví erekce, případně se budete chtít po krátké době opět pomilovat, pomůže vám ho postavit do latě. Nepřehlédněte ani venušiny kuličky, které můžete nosit i v době, kdy zrovna nejste s partnerem. Budou vás příjemně dráždit a až dorazíte domů, nedočkavě z něj strhnete košili a vrhnete se s ním do postele. Nespoutanému sexu dodá grády neokoukané erotické prádlo!

Možná se vám to bude líbit i JINAK

Ty nejodvážnější sexperimentátorky se nebojí sáhnout ani po těžším kalibru v podobě nejrůznějších masek a pout, pomůckách pro „elektro“ sex, a dalších méně tradičních hračkách. Podstatné je, abyste si milování užívala a skvěle se při tom bavila. Uvidíte, že nevšední sex prospěje také vašemu vztahu! Tip na závěr: A co takhle vyzkoušet svorky na bradavky? https://www.youtube.com/watch?v=91okv73-5Vk

Publikováno: 14. 06. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam