Jak na nákup z Číny levněji než obvykle? Využívejte cashback portál!

Milujete levné nakupování? Pokud se nemůžete nabažit populárního čínského portálu Aliexpress, pak vás jistě potěší, že můžete ušetřit ještě více peněz. Stačí, když začnete nakupovat přes cashback portál Tipli. Jak nákupní „kombo“ funguje? To se dozvíte v tomto článku! Následující tipy jsou samozřejmě vhodné i pro nezkušené čtenářky, které doposud kouzlo jedinečných nákupů z Číny neobjevily... Portál Aliexpress.com je rájem levného nakupování. Soustředí se zde neuvěřitelné množství prodejců s pestrou nabídkou zboží. Bez nadsázky najdete úplně vše – oblečení, doplňky, nábytek, elektroniku... To vše za nesrovnatelně nižší cenu než v českých e-shopech. Vaše peněženka přitom nevykrvácí ani z poštovného – obvykle je velmi nízké nebo zcela zdarma. Stačí si počkat 14 dní (obvyklá dodací lhůta) a zboží máte doma. No a když budete nakupovat na Aliexpressu prostřednictvím cashback portálu Tipli.cz, ušetříte ještě více peněz.

Nenechte se odradit, i levné zboží je kvalitní

Máte snad obavy z mrzké kvality levného čínského zboží? I na Aliexpressu logicky narazíte na nepříliš solidní prodejce, ale v posledních letech jsou spíše výjimkou. Kdo chce s prodejem uspět, musí zákazníkům nabídnout více než ostatní – tedy nízké ceny a kvalitu srovnatelnou se zbožím v nabídkách obchodních řetězců. Stačí si vybrat prodejce s množstvím pozitivních referencí a budete mít jistotu, že při nákupu neprohloupíte. Vtip je v tom, že zboží od stejného dodavatele najdete i v českých e-shopech, ovšem s nemalou přirážkou. Tak proč platit něco navíc, když to není nezbytně nutné?

Proč nakupovat přes Tipli?

Tipli.cz je cashback portál, který registrovaným zákazníkům vrací část peněz za nákup. Momentálně umožňuje nakupování ve více než 250 obchodech, a to včetně Aliexpressu. Služba je zcela zdarma (vydělává na provizi za přivedené zákazníky) a funguje na velmi jednoduchém principu. Zaregistrujete se, přihlásíte se, proklikáte se do vybraného obchodu a nakupujete tak, jak jste zvyklá. Nákupy z Číny jsou díky Tipli levnější o 8 %, což je oproti konkurenčním portálům téměř dvojnásobek. Jdete do toho i vy?

Publikováno: 11. 11. 2016

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: aliexpress nákupy z číny | nákup z číny