Dopřejte své kočce špičkové krmivo. Meowing Heads jí dostane do formy!

Podlehla jste přemlouvání dětí a rozhodla se jim pořídit kočičkou či kocoura? Proč taky ne, nicméně i tento jinak samostatný tvor vyžaduje určitou péči. Chcete-li, aby váš nový člen rodiny prospíval, budete mu muset zajistit přísun kvalitního krmiva. Se zbytky od večeře si rozhodně nevystačí, naopak se krmení něčím podobným vyvarujte. Dle veterinářů a chovatelů totiž kočky potřebují úplně jinou stravu. A chcete-li, aby ta vaše dostávala to nejlepší, vsaďte na britskou značku Meowing Heads.

Spousta masa, což kočky milují

Britský výrobce Meowing Heads dbá na to, aby krmivo obsahovalo všechny důležité látky, a to ve vyváženém poměru. Vyrábí se z těch nejlepších surovin a najdete v něm až 70 % vykostěného regionálního masa. V nabídce jsou granule pro koťata i dospělé kočky, ale také populární paštiky, na kterých si smlsne snad každé zvíře. Ty nejnáročnější kočičí jedlíky uspokojí kočičí granule Meowing Heads Purr-Nickety, které obsahují maso s lososa a kuřete. Oproti drtivé většině konkurenčních krmiv ale nejde o zanedbatelné množství – v granulích je téměř 70 % rybího a kuřecího masa, takže se velmi blíží přirozené kočičí stravě. Konkrétně jde o 27 % čerstvě připravovaného lososa. 18 % sušené ryby a 17,5 % sušeného kuřete. Zbytek tvoří rostlinná vláknina, sušená mrkev a rajčata, brusinky a další zdraví prospěšné složky.

Bez konzervantů a umělých barviv

K granulích Meowing Heads nenajdete žádná umělá barviva a příchutě, umělé konzervační látky ani geneticky modifikované příměsi. Suma sumárum jde o nejlepší volbu, která můžete udělat. A že jste se rozhodla dobře, poznáte na spokojeném, vitálním a zdravě vypadajícím mazlíčkovi na první pohled. Špičkové krmivo Meowing Heads seženete z pohodlí domova ve specializovaném e-shopu MůjMazlík.cz. Ceny jsou příjemné a k výše uvedeným granulím Purr-Nickety a několika dalším produktům dostanete zdarma konzervu.

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: kvalitní granule pro kočky | meowing heads