Dopřejte si dokonalou atmosféru u rodinného krbu

Není nad pohodový večer u rodinného krbu, co vy na to? Praskání polínek, sálající teplo a poklidná atmosféra, kterou dokáže navodit jenom kontrolovaný ohýnek uprostřed vašeho obývacího pokoje... Pokud o něčem podobném pouze sníte, proměňte sny ve skutečnost a zažívejte podobné situace třeba každý večer.

Nekupujte zajíce v pytli!

Nabídka krbů je velmi pestrá a stejně tak i cenové rozpětí jednotlivých typů a značek. Nepodléhejte však pokušení „ušetřit“ zanedbatelnou částku a dejte si s výběrem dodavatele záležet. Chcete-li být se svým novým krbem opravdu spokojení, svěřte svou důvěru někomu, kdo má v oboru letité zkušenosti a dokáže vám poradit s ohledem na vaše individuální požadavky. Nejlépe na někoho, kdo není pouhým prodejcem, ale skutečným odborníkem, u kterého si budete moct krbová kamna vyzkoušet a takříkajíc osahat. Nezapomeňte, že se bavíme o investici v řádu několika desítek tisíc korun a ta už přece stojí za trochu rozvahy.

Obraťte se na odborníky

Jedním z odborníků, který nabízí široký výběr topenišť, kamen a krbů (nechybí ani biokrby) je i společnost Krby style. Zabývá se komplexním řešením realizace krbů a její filosofií je profesionalita provedení, ale také osobitý a jedinečný design produktů. Na krby se můžete přijet podívat do pražského showroomu, jehož přesnou adresu najdete na webových stránkách www.kryby-style.cz. Na zmíněném webu na vás čeká i aktuální nabídka krbových kamen, včetně podrobných informací. Pokud si s výběrem nevíte rady, nevadí. Pomůže vám s ním vyškolený personál, který vám vždy ochotně pomůže najít optimální řešení. Na své si přijdou i ti nejnáročnější zákazníci, kteří vyžadují dominantní interiérový prvek. Pro ně jsou připraveny exkluzivní krby od renomovaných výrobců jako Fire tube, Focus nebo Dik Geurts. Pokud vám zmíněné značky nic neříkají, máte nejvyšší čas na to, abyste doplnili mezery – do osobitých kousků s unikátním designem se zamilujete na první pohled...

Publikováno: 04. 07. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: biokrby | krbová kamna | krby | nabídka krbových kamen | nabídka krbů