Děti

Co nesmí chybět ve výbavě maminky?

Těhotenství a příprava na porod často skloňuje slova jako výbavička a kojenecké oblečení. Většinou myšleno v kontextu, do čeho miminko po narození obléct, do čeho jej uložit, v čem jej přemísťovat a jaké pomůcky k tomu použít. Maminky kladou na výběr a pořízení výbavičky velký důraz, a tak se nákupům tohoto druhu věnují několik měsíců.

Vybírat oblečky pro miminko je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Probírat se směsicí dupaček, bodýček a košilek je přesně podle gusta hormonální bouře, která se v těle těhule odehrává. Vybírat oblečení v mini provedení je pro budoucí rodičku něco jako balzám na duši. Do aktivit hnízdění se zabere tak hluboce, že ji to maximálně pohltí a na sebe myslí jen pramálo. To je ale velká chyba. Stejně dokonalou výbavičku potřebuje i nastávající maminka.

Péče pro maminku

Kromě poporodních hygienických přípravků je nutné se připravit i na pořízení kojícího oblečení. Kojící oblečení je komfortní a pohodlné pro maminku, stejně tak příjemné a umožňující rychlý přístup k jídlu pro dítě. Dříve to byly jen kojící podprsenky, co módní trh maminkám nabízel. Dnes už se sortiment naštěstí rozšířil daleko víc.

Mezi mateřské oblečení běžně dostupné v obchodě patří kojící tílko, tričko, mikina i sukně. Ideálním doplňkem pro celou etapu je Greyse mikina 5v1. Mikina je vhodná na celoroční nošení a využijete ji od těhotenství po celé období nošení dítěte a jako klasickou mikinu i později. Jednoduchým nastavením zipů můžete mikinu nastavit na „slim-fit“ střih, stejně tak jako na volný „oversize“.

Nonstop úleva

Jednu mikinu můžete oblékat na pět způsobů: v období těhotenství, s dítětem nošeným vzadu, s dítětem nošeným vpředu, jako klasickou mikinu i jako kojící mikinu. Nedílnou součástí výbavy jsou i dětská nosítka, která mamince uleví s logistikou a umožní jí mít nonstop volné ruce potřebné k práci v domácnosti. Což je benefitem k nezaplacení.

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

ZkusNositko.cz

K Hádku 1576/12

Praha-Dubeč

107 00

Tel: 777 534 728

Email: info@zkusnositko.cz

https://www.zkusnositko.cz/

Napište komentář