Clip-in: Dlouhé a přirozeně vypadající vlasy za pár sekund!

Vlasy jsou devizou ženské krásy snad od nepaměti. Dámy si na husté a pokud možno dlouhé kštici zakládají, no a pánové jim to baští i s navijákem. Jenomže co když k vám příroda v tomto ohledu nebyla štědrá a nenadělila vám do vínku kadeře tak husté, jak byste si ve skrytu duše přála? Případně vám vlasy nerostou příliš rychle a na požadovanou délku si budete muset ještě dlouho počkat? Naštěstí se nabízí důmyslné řešení – clip in vlasy!

V čem jsou clip-in vlasy lepší než permanentní prodlužování u kadeřníka?

Prodlužování vlasů není žádná horká novinka. V podstatě jde o naprosto běžnou záležitost a není jediný důvod, proč se na ženy s prodlouženými vlasy dívat skrz prsty. Na druhou stranu musíme zmínit pár negativ jako je vysoká cena, časová náročnost a nejistý výsledek. Tedy alespoň v případě některých způsobů trvalého prodlužování, které nabízí kadeřnické salony. Počítejte s tím, že u kadeřníka strávíte spoustu času a budete k němu muset docházet pravidelně kvůli doplňování… Nic pro vás? V tom případě si pořiďte zmíněné clip-in vlasy.

Změna účesu během okamžiku

Clip-in vlasy jsou různě dlouhé pramínky přírodních vlasů, které k těm svým připnete nenápadným klipem (nebojte se, nebude vidět, protože ho zakryjí vaše vlasy). Prodloužení vlasů pomocí klipů je doslova bleskové a obejdete se bez asistence kadeřníka. Vtip je v tom, že klipy kdykoliv odepnete a vrátíte se zpět k původnímu účesu. Můžete tak měnit účes podle nálady nebo příležitosti. Vlasy prodloužené pomocí clip-in vypadají naprosto přirozeně, pokud jsou 100% přírodní. V takovém případě se k nim můžete chovat tak jako k vlastním vlasům – barvit, lakovat, žehlit, fénovat… beze obav, že se poškodí nebo zničí.

Víme, kde nakoupíte levně

A kde seženete kvalitní clip-in vlasy levně? Najdete je v nabídce specializovaného prodejce tvojevlasy.cz. K nákupu získáte dárek zdarma a v případě platby předem nebudete hradit poštovné. Balíček budete mít doma do 48 hodin a přidáte-li se k fanouškům na Facebooku, získáte slevu ve výši 10 % na každý nákup!

Publikováno: 05. 03. 2016

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: clip-in vlasy | clip-in vlasy levně