Chcete mít dlouhé vlasy a nehodláte čekat, než dorostou? Nechte si je prodloužit!

Proč k vám příroda nebyla tak štědrá jako k vašim kamarádkám? Nadělila jim husté, zdravé a dlouhé vlasy, o kterých si vy můžete nechat jen zdát. Anebo ne? I vy můžete změnit účet a to poměrně rychle. Nečekejte, až vám vlasy dorostou do požadované délky a nechte si je prodloužit. Respektive – kupte si pramínky vlasů a prodlužte si je sama. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

1. pásky TAPEX

Prodlužování pomocí pásků TAPEX je rychlé a jednoduché. Pramínky jsou zataveny do silikonových spojů – cca 4 cm dlouhých pásků s oboustrannou lepící páskou. Při odrůstání se vlasy necuchají a nepramínkují a když zaznamenáte viditelný odrůst (obvykle po 1 – 1,5 měsíci) vyměníte pásku a posunete pramínky blíže ke kořínkům. Pásky TAPEX nesmí přijít do kontaktu s kondicionérem, přípravky s alkoholem, olejíčky apod.

2. kroužky micro ring / smršťující trubičky

Další populární metodou prodlužování vlasů je připojení pramínků zakončených keratinovým spojem na smršťující trubičky nebo kroužky micro ring. Připojují se tepelnou pájkou a háčkem a poté, co odrostou, se musí sundat a posunout směrem ke kořínkům. Spojům nedělá dobře barva, kosmetika s výtažky z ovoce a odbarvovače.

3. clip-in vlasy

Na závěr jsme si nechali ten nejjednoduší a nejpopulárnější způsob. Clip-in vlasy jsou velmi šetrné a výsledek vypadá maximálně přirozeně. Pramínky jsou zakončeny sponkou a můžete si je kdykoliv připnout/odepnout a změnit tak účet během několika málo minut. Tak co vy na to? Budete utrácet v salonu, když si můžete prodloužit vlasy doma mnohem levněji? V každém případě se poohlédněte po kvalitních vlasech. Doporučujeme známého prodejce czvlasy.cz, který provozuje také kamennou prodejnu v Praze. Nabízí prodej vlasů středoevropského, východoevropského, asijského a indického typu. Odborníci vám s nákupem poradí a pokud doma zjistíte, že vám vybraný typ vlasů nesedí, bez problémů je vyměníte za jiné.

Publikováno: 27. 10. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: clip-in vlasy | metody prodlužování vlasů