Kotvičník Forte: Přírodní afrodisiakum pro lepší sex

Jak vám to klape v posteli? Máte snad pocit, že to mezi vámi a vašim partnerem nejiskří tak jako před lety? Nedělejte si z toho hlavu, jde o naprosto přirozený průběh drtivé většiny vztahů. Přesto byste se neměla přestat snažit – ani páry, které oslavily zlatou svatbu, to neměly jednoduché. Hlavní je vytrvat… Ale co když vám to prostě „nejde“? Ještě předtím, než se objednáte v sexuologické poradně nebo začnete zkoušet modré pilulky, vsaďte na všemocnou přírodu. Není tajemstvím, že některé bylinky dokáží hotové divy. Tou nejmocnější ke kotvičník zemní (lat. tribulus terrestris), který tvoří hlavní složku mnoha přípravků pro podporu erekce a sexuální výkonnosti.

Jak vám může kotvičník pomoct?

Dobrý sex k fungujícímu vztahu neodmyslitelně patří. V průběhu věku dochází k úbytku hormonů podněcujících sexuální aktivitu, což lze vyřešit pomocí přípravku z kotvičníku zemního. Bylina obsahuje látky, které u mužů zvyšují hladinu testosteronu, a to až o 30 %. Pozitivní účinky má také na ženy, kterým zvyšuje množství hormonu estradiol. Jinými slovy působí jako velmi účinné afrodisiakum. Kotvičník zemní prospívá lidskému organismu i po jiných stránkách. Pomineme-li zvýšení sexuálního chtíče, nesmíme zapomínat ani na snížení tlaku a cukru v krvi, povzbuzení kardiovaskulárního systému a ledvin. Ženy jistě ocení rychlejší odbourávání tuku. Sportovci a kulturisté zase růst a regeneraci svalové hmoty.

Vyzkoušejte silný extrakt

Rozhodnete-li se kotvičník zemní vyzkoušet, narazíte na něj ve formě sušeného a nadrceného prášku, který slouží k přípravě čaje. Aby však byly účinky byliny znát, musel by dotyčný popíjet čaj průběžně celý den. Mnohem praktičtější a ve finále i levnější je silný roztok Kotvičník Forte – stačí 2 x 20 kapek denně. Další zajímavé informace a možnost objednávky online najdete na www.kotvicnikforte.cz.

Publikováno: 28. 04. 2016

Kategorie: Zdraví | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kotvičník forte recenze | kotvičník zkušenosti