SMAS Lift: Bezbolestný zákrok, díky kterému budete krásnější

Že se pro krásu musí trpět? Známé pořekadlo už dávno neplatí. Tedy alespoň v případě metody SMAS Lift – miniinvazivního ambulantního zákroku bez jizev a s minimální dobou rekonvalescence. Toužíte-li po mladistvějším vzhledu snadno, rychle a bezbolestně, rozhodně nepřestávejte číst! Zjistili jsme pro vás, jak probíhá lifting v renomované brněnské estetické klinice Arte Clinic.

Co je to SMAS lifting?

SMAS Lift je tak trochu jako stroj času. Objem a tvar obličeje a krku bude najednou takový, jak si ho pamatujete ze svého mládí. Dosáhnete zpevnění uvolněné svalové vrstvy a profil čelistní oblasti bude ostřejší. Jinými slovy – budete vypadat mnohem lépe a také se tak cítit. SMAS lifting je jiný než klasické niťové liftingy. Podstatný rozdíl spočívá v tom, že lékař pracuje i se svalem v hlubších strukturách a připevňuje pohyblivou část k nepohyblivé. Díky tomu je efekt liftingu dlouhodobý.v

Jak se zbavit podbradku?

Lékaři někdy v rámci liftingu doporučují také odstranění podbradku. Odsátí tuku z tzv. dvojité brady či syslíků je předpokladem k dlouhodobému výsledku liftingu. Jinak může tíha tuku narušovat výsledek. Postup odstranění tuku stanoví lékař, nicméně odsátí většinou probíhá zároveň s liftingem, a to prostřednictvím asistované liposukce SlimLipo, která je nejlepší metodou pro vytvoření optimálního úhlu mezi krkem a čelistí pro zpevnění a vypnutí kůže. Dalším estetickým zákrokem, který se často kombinuje společně s liftingem obličeje a podbradku, je líco-spánkový lifting. Podstatou této procedury je korekce obličejových rysů, zvýraznění lícních kostí a odstranění „smutného výrazu“. Chcete-li se o SMAS liftingu dozvědět další informace, pokračujte na www.arteclicnic.cz. Klinika provádí estetické zákroky obličeje, krku a šíje, rukou, břicha a boků, intimních míst, hýždí, nohou a beder.

Publikováno: 09. 03. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lifting obličeje | odsátí tuku z podbradku | SMAS lifting