Zahradní houpačky a Hot Tub promění zahradu na wellness ráj

Rostoucí ceny nás možná donutí omezit dovolené a cestování. Je ten pravý čas přizpůsobit si zahradu tak, aby nám posloužila jako domácí wellness a s chutí jsme na ní trávili třeba i dovolené.

Zahradní domky jsou lepší než altán

Trávíte doma hodně času na home office? Zahradní pergola není v chladnějších měsících zrovna využitelnou a doma nemusíte mít dostatek klidu, či vás rozptyluje vše kolem. Zkuste to v zahradním domečku. Není problém jej dokonce ani příjemně vytopit.

Domek pro práci i pro hru

Zahradní domky jsou však i skvělou „zašívárnou“ pro děti. Po takové netouží jen ti nejmenší. Vyberte proto vždy vhodnou velikost dětského zahradního domku. Podle věku dítěte vybírejte i příslušenství. Velice populární jsou domečky propojeny s hřištěm, například se skluzavkou a s houpačkou. Větší domeček je skvělou investicí na více let. Ideální velikost je taková, aby mohlo dítě v domku i ležet a přespat v něm místo pod stanem.

Nezapomeňte na zahradní houpačky

Houpe se rád snad každý. Děti houpání milují, mnohým to vydrží i v dospělosti. Každá zahrada potřebuje zahradní houpačky. Ne jednu, ideálně více. Mohou být součástí dětských venkovních zahradních hřišť i samostatné. Mají mnoho podob a myslet byste měli na výběr těch pro dospělé i pro děti.

Hot Tub bazének utáhnete i v době energetické krize

Velkým vyhřívaným bazénům doba s drahými energiemi, ale mnohdy i s nedostatkem vody, příliš nepřeje. Jenomže domácí zahradní wellness bez vody není to pravé. Pořiďte si koupací sud – Hot Tub. Vyhřívaný jej využijete i mimo letní sezónu. A není nic lepšího než si dopřát třeba o Vánocích rodinnou koupel s otužováním ve sněhu. Tedy pokud si na sníh nebudeme muset počkat až do ledna či února, kdy bývají sněhové přeháňky pravděpodobnější. Dejte si Hot Tube třeba jako rodinný dárek pod stromeček.

Publikováno: 26. 10. 2022

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam