Kam na dovolenou k moři s dětmi? Bulharsko je rozumná volba

Cestovní kanceláře pomalu začínají lákat na first minute zájezdy pro příští dovolenkovou sezonu. Už jste přemýšleli, kam v létě vyrazíte? Jestli u vás jako u spousty dalších Čechů vyhrává moře, máme pro vás super tip: Dovolenou v Bulharsku si budete vychvalovat.

Nejoblíbenější destinace u moře

Češi nejčastěji vyrážejí do Chorvatska. Není daleko, je snadno dosažitelné i autem. Pro rodiny s dětmi je to ideální volba, neboť nemusejí řešit, jak zabavit děti v letadle tak, aby nerušily ostatní spolucestující. Chorvatsko už ale není, co bývalo. I když je krásné, pod náporem turistů pozbylo své kouzlo. A zdejší obchodníci jen vymýšlejí další a další strategie, jak co nejvíce vydělat. Dále se jezdí do Itálie či Řecka. Vyhledávaný je taký Egypt nebo Turecko, pro rodiny to ovšem nejsou zrovna atraktivní destinace, neboť jsou příliš daleko. Na výsluní se dostává Bulharsko – a právě to vám chceme doporučit. Nabízí totiž spoustu skvělých výhod. Zdejší pláže i moře jsou dokonale čisté, a tak se nemusíte bát o zdraví svých dětí. Oceníte také to, že se zde nevyskytují mořští ježci nebo medúzy. Bulharsko dovolená je bezpečná i pro ty nejzvídavější a nejméně opatrné děti. Když budete mít pobytu na pláži až nad hlavu, vyrazte do blízkého okolí zkoumat některé z byzantských památek nebo se kochejte nádhernou přírodou. Vás procházky uklidní a děti trochu unaví, a tak budete mít večer možná trochu klidu. Bulharsko vás potěší nízkým cenami. Na rozdíl od jiných zemí, kde si obyčejně připlatíme, je v Bulharsku levněji než u nás. Vozíte tradičně z dovolen hromadu suvenýrů? Tentokrát to nebude pro peněženku znamenat takový nápor!

Pohodlná dovolená? Vyrazte s cestovní kanceláří

Cestovat samozřejmě můžete na vlastní pěst, ale s cestovní kanceláří je to mnohem pohodlnější. Ubudou vám starosti s hledáním ubytování a plánováním výletů. S jakýmkoli problémem se v průběhu dovolené můžete obrátit na delegáta.

Publikováno: 27. 11. 2019

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam