Velkoobchod textil s polokošilemi, které budou slušet každému

Na polokošile se řada lidí dívá s despektem, neboť tápe, jak je nosit. Přitom se jedná o všestranný kousek oblečení, jenž by se měl nacházet v pánském i dámském šatníku. Polokošile se velice dobře kombinují s kalhoty i sukní, a navíc se dají využít téměř pro všechny příležitosti.

Typické znaky

Polokošile, zvaná též polo triko, má elegantní žebrovaný límeček a rozepínání na knoflíčky. Vše je zpravidla vyvedeno v jednom barevném odstínu. U některých modelů se můžete setkat s kontrastní barvou límečku a lemů rukávů, což působí velmi elegantně. Zejména u mužů dají tyto kontrastní prvky vyniknout jejich muskulatuře. Polokošile mohou mít i nemusí decentní kapsičku.

Vsázejte na kvalitu

Aby vám polokošile ideálně seděla, je zapotřebí kvalitní materiál a perfektní střih. Z toho důvodu vybírejte od osvědčených výrobců, kteří tyto podmínky bez potíží splňují. Širokou nabídku naleznete třeba na stránkách https://www.xfer.cz/polokosile, kde si vybere skutečně každý. K dostání je tu pánské i dámské provedení, varianta s krátkým a dlouhým rukávem, nespočet barevných provedení. Kromě populární kombinace 95 % bavlna a 5 % elastan se tu nachází též polokošile z funkčních materiálů. Tím je 100% polyester, jenž je vhodný k náročným fyzickým i sportovním aktivitám. Skvěle totiž odvádí pot.

Tip pro reprezentaci firmy

Firemní polokošile jsou ideálním tipem, jak rozlišit vaše zaměstnance od zákazníků. Rovněž je využijete při reklamních akcích a firemních společenských setkáních. Jsou mnohem lepší variantou než běžná bavlněná trička. Polokošile jsou totiž elegantní a působí reprezentativně. Obzvláště, pokud dodržíte výše jmenovaná pravidla. Při jejich nákupu se zajímejte rovněž o gramáž, která by měla být alespoň 80 g/m2. Tkanina o nižší gramáži je tenká a polokošile pak působí lacině.

Publikováno: 24. 10. 2021

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam