Rodina potřebuje dobré zázemí. Cestu k vysněnému bydlení vám vydláždí nový realitní portál Cincink

Rodina potřebuje krásný domov, kde se budou všichni cítit bezpečně a kde budou mít děti ideální zázemí pro sociální vývoj i vzdělání. Nejlepší je, když má rodina svůj vlastní rodinný dům – byť třeba jen maličký. Nákup nemovitosti sice není úplně nejjednodušší záležitost, ale nebojte se, 1. října byl na tiskové konferenci oficiálně představen zbrusu nový realitní portál Cincink, se kterým pro vás bude všechno hračka.

Realitní portál Cincink se představuje

Silná dvojka složená z Komerční banky a IdeaSence přišla se skvělým projektem, který zvedá laťku všem dalším portálům zabývajícím se obchodem s nemovitostmi. Portál Cincink, jehož beta verze byla v provozu od letošního června, nabízí na rozdíl od dosavadních realitních portálů veškeré služby, které se dotýkají prodeje či nákupu nemovitosti. Ať už jde o inzerci, nafocení bytu, lákavou textaci inzerátů, právní a jiné poradenské služby, kalkulaci ceny nebo třeba pomoc při stěhování. Registrujte se do portálu Cincink a objevte výhodný svět jeho skvělých služeb. Vše najdete pohodlně na jednom místě, nemusíte jako dříve prohlížet různé webové stránky. Registrace je bezplatná stejně jako inzerování. Za vybrané úkony dostáváte kredity, ty pak měníte ve služby. V uživatelském prostředí se rychle a snadno zorientujete. A proč zrovna název Cincink? Přece podle zvuků, které budou vydávat vaše nové klíče. Podobně budou cinkat také skleničky, až budete nastěhování do nového rodinného domu oslavovat. Věřte, že díky službám, které portál nabízí, to bude docela brzy.

Jaké služby jako kupující využijete?

Nabídka služeb je široká. Její kompletní seznam najdete na webových stránkách portálu. Kdybychom vám je všechny měli představit my, zdál by se tento článek být nekonečným. Zaměříme se proto jen na tři služby, které se vám budou hodit jako kupujícím. Než se rozhodnete pro koupi nemovitosti, měli byste mít jasno o tom, jak bude vypadat vaše hypotéka, kolik peněz budete každý měsíc splácet a kolik let to bude trvat. V orientaci vám pomůže hypoteční kalkulačka online. Pokud máte v záležitosti hypotéky nějaké nejasnosti, třeba jaké jsou podmínky pro její získání, nezoufejte, důležité informace a odpovědi na vaše otázky najdete přímo na stránkách. Když si budete jisti, že zvládnete dům splácet, je vhodná ještě technická inspekce nemovitosti, která ověří, zda dům nemá nějaké skryté vady, o nichž vám prodávající neřekl. Dům, na kterém by se brzy objevily technické nedostatky, by nebyl dobrým zázemím pro rodinu, ale spíše učiněným peklem. Místo toho, abyste si užívali společný čas, byste museli řešit nemilé problémy. A to ani nemluvíme o tom, že by opravy vyžadovaly další finance. Před podepsáním kupní smlouvy dostanete dost času na to, abyste si ji pečlivě pročetli. Podpis skutečně promyslete. Pokud si s něčím nebudete jistí, využijte právní služby. Nepodepisujte nic, co je pro vás nevýhodné nebo čemu nerozumíte. Hodit se vám může úschova peněz a v případě prodeje nemovitosti i odhad ceny, profi foto, sepsání prodejních textů nebo vytvoření 3D plánku. Pod jednou střechou tak komplexní služby nikde jinde nenajdete.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam