Jak na nadýmání a poruchy trávícího traktu? Dejte šanci kustovnici čínské!

Moderní medicína dokáže hotové divy, bohužel i v negativním slova smyslu. Není divu, že se spousta lidí opět přiklání k alternativnímu řešení v podobě nejrůznějších přírodních produktů. Nejbohatším zdrojem je čínská medicína, která na léčbě pomocí darů přírody staví. Dnes vám představíme rostlinu, která je nedílnou součástí čínské medicíny již několik tisíc let. Kustovnice čínská (Lycium chinense) obsahuje široké spektrum látek, které ji propůjčují unikátní vlastnosti. Za zmínku stojí například celková obnova střevní mikroflóry. Pokud vás trápí zácpa, nadýmání nebo jiné problémy související s nesprávným fungováním trávícího traktu, nechte kustovnici, ať se o vás postará!

Objevte tajemství kustovnice i vy

Plody kustovnice čínské obsahují polysacharidy, karotenoidy a fytosteroly. Ale tím výčet pozitivních vlastností kustovnice teprve začíná. Mezi další vysoce ceněné látky patří také nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Pravidelné užívání kustovnice vyřeší vaše problémy se zažíváním a nejen to – dodáte svému organismu široké spektrum důležitých látek, kterých se vám nedostává v dostatečném množství. Kustovnice má blahodárný vliv na fungování organismu a ne nadarmo se jí přezdívá "čínský všelék". Mezi populární produkty patří tablety, ve kterých je obsažen extrakt z kustovnice, ale také inulin. Tento fruktózový polysacharid z čekanky (plně rozpustná rostlinná vláknina) urychluje obnovu střevní mikroflóry a v kombinaci s kustovnicí je velmi efektivní.

Kde tablety seženete?

Na trhu je spousta přípravků, nicméně doporučujeme prověřené produkty od společnosti Naturvita a.s. Známý český výrobce nabízí balení 90 tabletek, které vám bude stačit na 1 až 3 měsíce. Doporučená denní dávka je 1 až 3 talbety denně. V tabletách není obsažen lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aroma. Přesto by je neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Více na www. naturvita.cz. Celý sortiment je prodáván v síti lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu.

Publikováno: 15. 12. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kustovnice nadýmání | kustovnice tablety