Šperk jako vánoční dárek? Zaručeně potěší!

Vánoce jsou takříkajíc za dveřmi a možná se vám bude hodit tip na dárek, se kterým zaručeně nešlápnete vedle. Ženy milují šperky, a to v (téměř) jakékoliv podobě. Chcete-li svou partnerku mile překvapit, darujte ji ozdobu z drahého kovu. Na druhou stranu se zamyslete nad tím, jestli se vybraný šperk hodí k dané příležitosti. Jak tomu rozumět? Odpověď najdete v tomto článku…

Na příležitosti záleží aneb je lepší prsten, náramek, nebo náušnice?

Chcete své partnerce udělat radost a potěšit ji pěkným dárkem, nebo jde o gesto, kterým byste rádi „něco“ naznačili? Tyto okolnosti mají na volbu šperku zcela zásadní vliv. K nejfrekventovanějším šperkům patří prsteny. A právě v jejich případě musíte zvážit určitá „rizika“. Pokud na vás partnerka delší dobu naléhá se svatbou a vy ji pod stromeček věnujete prsten, mohla by dárek pochopit jako žádost o ruku. Darování prstenu je spojeno s vyjádřením citů, ať už jde o vyznání lásky nebo symbol závazku. Na druhé straně stojí šperky, které se hodí k jakékoliv příležitosti. Skvělým příkladem budiž náušnice. Jsou elegantním doplňkem pro každodenní nošení. Dobrou volbou může být vhodně zvolený náramek. Stejně jako náušnice, také náramky patří k „neutrálním“ šperkům a s oblibou je nosí téměř všechny ženy. Dejte si však pozor na to, aby byl obvod o cca 10 mm delší než obvod zápěstí. Co se týče přívěsků, obvykle je nosí drobnější či introvertnější ženy se vytříbeným smyslem pro detail. Podobně jako náhrdelníky jsou i výběr přívěsku ovlivněn typem výstřihu oblečení.

Na nákup šperků pod stromeček není nikdy pozdě

Máte strach, že to nestihnete a balíček nedorazí včas? Někteří prodejci garantují doručení do Vánoc! Objednáte-li si krásný šperk v e-shopu www.lyra-sperky.cz do 21.12., dostanete pečlivě zabalený dárek v originální dárkové krabičce. Prodejce má všechno zboží skladem a nabízí výměnu či vrácení zboží do 30 dní. Při objednávce nad 1000 Kč navíc nebudete muset platit poštovné.

Publikováno: 19. 12. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: šperky jako dárek