Nezařazené

Šperk jako vánoční dárek? Zaručeně potěší!

Vánoce jsou takříkajíc za dveřmi a možná se vám bude hodit tip na dárek, se kterým zaručeně nešlápnete vedle. Ženy milují šperky, a to v (téměř) jakékoliv podobě. Chcete-li svou partnerku mile překvapit, darujte ji ozdobu z drahého kovu. Na druhou stranu se zamyslete nad tím, jestli se vybraný šperk hodí k dané příležitosti. Jak tomu rozumět? Odpověď najdete v tomto článku…

Na příležitosti záleží aneb je lepší prsten, náramek, nebo náušnice?

Chcete své partnerce udělat radost a potěšit ji pěkným dárkem, nebo jde o gesto, kterým byste rádi „něco“ naznačili? Tyto okolnosti mají na volbu šperku zcela zásadní vliv.

K nejfrekventovanějším šperkům patří prsteny. A právě v jejich případě musíte zvážit určitá „rizika“. Pokud na vás partnerka delší dobu naléhá se svatbou a vy ji pod stromeček věnujete prsten, mohla by dárek pochopit jako žádost o ruku. Darování prstenu je spojeno s vyjádřením citů, ať už jde o vyznání lásky nebo symbol závazku.

Na druhé straně stojí šperky, které se hodí k jakékoliv příležitosti. Skvělým příkladem budiž náušnice. Jsou elegantním doplňkem pro každodenní nošení.

Dobrou volbou může být vhodně zvolený náramek. Stejně jako náušnice, také náramky patří k „neutrálním“ šperkům a s oblibou je nosí téměř všechny ženy. Dejte si však pozor na to, aby byl obvod o cca 10 mm delší než obvod zápěstí.

Co se týče přívěsků, obvykle je nosí drobnější či introvertnější ženy se vytříbeným smyslem pro detail. Podobně jako náhrdelníky jsou i výběr přívěsku ovlivněn typem výstřihu oblečení.

Na nákup šperků pod stromeček není nikdy pozdě

Máte strach, že to nestihnete a balíček nedorazí včas? Někteří prodejci garantují doručení do Vánoc! Objednáte-li si krásný šperk v e-shopu www.lyra-sperky.cz do 21.12., dostanete pečlivě zabalený dárek v originální dárkové krabičce. Prodejce má všechno zboží skladem a nabízí výměnu či vrácení zboží do 30 dní. Při objednávce nad 1000 Kč navíc nebudete muset platit poštovné.

1 komentář

  • dobrý den já se právě chystám na vánoce požádat poji přítelkyni o ruku a uvažji zda to udělat přímo na štědrý den , nebo jesti očkat třaba na 25. aby si neřekla, že chci zabýt dvě mouchy jedmou ranou…mám pro ni prsten od Rýdla který je podle všeho dost známý a hlaně uznávaný šperkař, tak doufám, že jsem dobře vybral…dostane samozžejmě ještě paarfem kabelku a nějaké další drobnosti, ale právě nevím, kdy to udělat. Vánoce má ráda bývá vždycky taková na měko, tak myslím, žeby ji to dostsaloa hlavně by určitě na vánoce neřekla ne…

Napište komentář