Mura 3 Plus a Buzz 3 - který je lepší?

Kočárky Maxi Cosi a Quinny patří k dlouhodobě nejoblíbenějším a nejprodávanějším kočárkům vůbec. Není divu, oba výrobci reagují na nejnovější trendy a jejich modely nabízí vše, co od moderního kočárku čekáme. Atraktivní design, robustní konstrukci a kvalitní materiály, skvělou manipulovatelnost a spoustu technických inovací. Rozhodli jsme se pro srovnání dvou vlajkových lodí, sporťáků Quinny Buzz 3 a Maxi Cosi Mura 3 Plus. Zajímá vás, jak souboj dopadl?

Quinny Buzz 3

Kočárek Quinny Buzz 3 je ideální kombinací elegantního designu a komfortu. Dítě se v sedadle necítí stísněně a s kočárkem se velmi snadno manipuluje. Velmi praktický je unikátní systém, díky kterému se Buzz automaticky rozloží. Standardní malá kolečka jsou vhodná do města nebo zpevněné povrchy. Budete-li si chtít vyrazit do přírody, nevyhnete se výměně za příplatkové nafukovací dvoukolo. Tomu nedělá terén žádné potíže. Sedačka je vyrobena ze speciálního třívrstvého materiálu, který odolává vodě a nečistotám. Je však prodyšný a velmi měkký. Co se týče opěrky, lze ji nastavit do dvou pozic. Bezpečnostní madlo dokupovat nemusíte, je součástí kočárku. Buzz 3

Maxi Cosi Mura 3 Plus

Kočárek Maxi Cosi Mura 3 plus je stylový a velmi pohodlný. Na rozdíl od Buzze ho můžete používat prakticky ihned po narození dítěte. Polohovatelnou sportovní sedačku kryje velká sluneční stříška a v ceně kočárku je i praktická pláštěnka. Mura 3 plus se pyšní velkými pěnovými koly, díky kterým se můžete vydat do terénu, aniž byste se báli, že píchnete. Přední otočné kolo lze nechat volně (vhodné pro manévrování na nákupech) nebo ho zaaretovat.  

Mura 3 Plus

 

Kde není vítězů, není poražených

Určit vítěze je nadlidský úkol. Kočárky Maxi Cosi i Quinny jsou totiž natolik kvalitní, že i druhé místo je v tomto případě výhrou. Podle našeho subjektivního dojmu je Buzz o něco hezčí a Mura 3 Plus zase praktičtější (to ty pěnová kola :-)). Finální rozhodnutí tedy necháme na vás. Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích!