Sháníte automobil, do něhož dáte i kočárek? Vsaďte na Škodu!

S příchodem miminka se mění také priority, co se automobilů týče. Před několika lety jste si možná nedokázala představit, že byste jezdila v klasickém rodinném autě, ovšem s přibývajícími měsíci těhotenství zřejmě vyhledáváte model, do něhož by se vešla kromě kočárku spousta dalších potřebných věcí. V následujících řádcích vám představíme cenově dostupná vozidla, s nimiž rozhodně neprohloupíte. Češi nedají dopustit na vozidla značky Škoda Auto, a to především díky kombinaci spolehlivosti, úsporného provozu a příznivé ceny. V posledních letech je jedním z kritérií také velmi povedený design.

Roční vozy, za které ušetříte

Pokud neprahnete po zbrusu novém nablýskaném žihadle, které zrovna vyjelo z dílny automobilové společnosti, nabízí vám Škoda roční vozy. Co si pod tím představit? V podstatě se jedná o automobily mladší osmnácti měsíců s najetými maximálně třiceti tisíci kilometry. Jedná se o vozidla v perfektním technickém stavu se čtyřletou (někdy i pětiletou) tovární zárukou. Právě záruka je zásadní rozdíl mezi ročním automobilem a ojetým vozidlem. V žádném bazaru nedostanete čtyři roky záruku na ojetý automobil, což je škoda, protože většina autobazarů se snaží prodat i zajíce v pytli od tygra.

Kontrolu provádějte v autorizovaném servisu

Žádný automobil není nesmrtelný. Občas je nezbytné vyměnit součástky, které podléhají běžnému opotřebení. Samozřejmě není vyloučeno, že se nevyskytne i nějaká menší vada. Všechno se dá naštěstí opravit. Vždy ale navštivte autorizovaný servis Škoda, protože budete mít jistotu originálních náhradních dílů a perfektně odvedené práce. Jestliže hledáte specialistu na roční a skladové vozy Škoda, doporučujeme obrátit se na společnost Auto Podbabská, jež provozuje mimo jiné i autorizovaný servis. S přístupem, jednáním i službami budete nadmíru spokojená.

Publikováno: 24. 09. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam