Fotokniha: Originální způsob, jak uchovat ty nejkrásnější fotografie

Oslava narozenin vašeho dítěte, rozbalování dárků pod stromečkem, dovolená u moře... I vy neustále prožíváte okamžiky, na které si v budoucnu rádi zavzpomínáte. K uchování vzpomínek slouží fotografie, které lze díky chytrým mobilním telefonům pořídit kdykoliv a kdekoliv. Ať už však fotky pořizujete telefonem nebo fotoaparátem, pravděpodobně se k nim příliš často nevracíte. Roli hraje i jejich obrovské množství – na paměťovou kartu se bez problémů vejde tisíce snímků. Probírat se takovou spoustou fotek je pracné a časově náročné, ale co kdybyste z těch nejlepších vytvořili stylovou kompilaci? Perfektní volbou je je fotokniha, kterou využijete i jako dárek pro své nejbližší.

Proč je fotokniha lepší než klasické album?

Ty nejlepší fotografie si samozřejmě můžete nechat vyvolat do papírové podoby a uložit do alba. Ale ruku na srdce – najdete si na to čas a chuť? Tvorba fotoknih je mnohem rychlejší a výsledek stojí za to. V podstatě lze říct, že jde o nevšední vizuální zážitek. Fotokniha se v mnoha ohledech podobná klasické knize a jediný rozdíl spočívá v obsahu – ten budou tvořit vaše pečlivě vybrané fotografie. Není divu, že se fotoknihy řadí mezi nejoblíbenější dárky. Jsou cenově dostupné a zároveň vypadají velmi hazky. Díky fotoknize budete mít ty nejkrásnější vzpomínky vždy po ruce a budete se jimi moct pochlubit přátelům.

Kde vám krásnou fotoknihu vyrobí levně?

Buďme však trochu konkrétnější – kdo pro vás fotoknihu vytvoří? Za zmínku stojí služba www.fotoknizky.cz, která má podobu intuitivního online editoru. Tvorba fotoknihy je snadná a zabere vám jen pár minut. Potěší vás i široký výběr nápaditých šablon, které se váží k různým příležitostem. Výsledná kvalita tisku je perfektní – samozřejmostí je tisk na příjemný lesklý papír. [gallery type="slideshow" link="file" size="medium" ids="1498,1499,1500,1501,1502,1503,1504,1505,1506,1507,1508,1509"] Tak co vy na to? Využijete možnost, jak uchovat nejmilejší okamžiky? Prohlížení fotoknihy vás bude bavit!

Publikováno: 23. 07. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: tvorba fotoknihy