Proskákejte se se svými dětmi k lepší postavě

Chcete udělat velkou radost svým dětem a zároveň sobě samým? Pořiďte si trampolínu, která se v posledních letech těší obrovskému zájmu a představuje perfektní prostředek pro zábavu a relaxaci. Pokud se vám zatím nepodařilo shodit nadbytečná kila, která vám zůstala po porodu a rády byste si opět oblékly své oblíbené kalhoty, neváhejte ani minutu. Způsobů, jak dosáhnout ideální váhy je sice velmi mnoho, ale garantujeme vám, že se u žádného z nich tak nepobavíte jako v případě trampolíny. Kromě toho – kdo z nás jako dítě nesnil o tom, že mu rodiče na zahradu pořídí báječnou atrakci? Udělejte si radost a splňte si svůj dětský sen.

Zábava a cvičení v jednom

Trampolíny kombinují zábavnou aktivitu a fitness. Během skákání se do pohybu zapojí prakticky všechny svalové partie a dokonce i ty, o kterých jste doposud neměly ani tušení. Dost možná vám ani nepřijde, že cvičíte. Hopsání na trampolíně se však budou věnovat zejména děti a právě proto je na místě dbát na zvýšenou bezpečnost. Váš výběr by se měl orientovat pouze na trampolíny s ochrannou sítí. Ta zamezí pádu ze skákací plochy a případnému zranění.

Na trhu je obrovské množství trampolín, které se liší nejen tvarem a velikostí, ale především zpracováním. Nesnažte se ušetřit pár korun a lpěte na kvalitních materiálech, které vydrží i dlouhodobou zátěž a neunaví se. Pro levnější trampolíny je typická rychlá deformace konstrukce, což může mít katastrofální následky. Nechcete-li riskovat zdraví svých děti a zároveň vyhazovat peníze za nekvalitní zboží, které vám příliš dlouho nevydrží, vsaďte na bezpečné trampolíny z internetového obchodu garfun.cz.

Opravdu bezpečné trampolíny

Trampolíny z garfun.cz jsou navrženy s maximálním ohledem na bezpečnost. Skákací plocha je utkána ze speciálního materiálu patentovaného v USA a jejich součástí je i zmíněná ochranná síť. Kromě toho mají také ochranný lem kolem pružin. V e-shopu jsou k mání trampolíny do interiérů, exteriérů a speciální trampolíny na fitnes. Všechny modely jsou skladem a k expedici dochází již 24 hodin po provedení objednávky.

Publikováno: 20. 05. 2013

Kategorie: Hubnutí | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bezpečné trampolíny | trampolíny | trampolíny s ochrannou sítí