Recenze: Špičkové krmivo Taste of the Wild. To nejlepší pro vašeho psa!

Podlehla jste naléhání dětí a pořídila jim čtyřnohého kamaráda? Pejsek je jako nový člen rodiny – přinese do ní spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků, ale také starostí. Těm však můžete předejít, pokud mu budete podávat zdravou a vyváženou stravu. Rovnou zapomeňte na to, že budete hafíka krmit zbytky od oběda a večeře. Vašim cílem je zdravé a spokojené zvíře, čehož dosáhnete pouze pomocí špičkového krmiva. A my vám prozradíme, která značka patří k těm nejlepším. Váš pejsek si zaslouží pravou chuť divočiny!

Krmivo, na které nedají dopustit špičkoví chovatelé

Psí krmivo Taste of the Wild (v českém překladu „chuť divočiny“) z televizních reklam neznáte. Nicméně stačí se zeptat veterináře nebo známého chovatele a bude vám jasné, že rozhodně neuděláte chybu. Krmivo obsahuje vysoký podíl kvalitního masa a naopak žádné obiloviny. Splňuje požadavky nejnáročnějších chovatelů, což dokládá celá řada prestižních mezinárodních ocenění a zařazení do seznamu TOP DRY FOODS.

Pes je masožravec, obiloviny mu nedělají dobře

Taste of the Wild je americké krmivo, které plně respektuje psa jako masožravce. Vyrábí se tak, aby maximálně vyhovovalo zažívacímu systému šelmy, který se i navzdory domestikaci příliš nezměnil. Na čerstvém exkluzivním mase z bizona, kance, uzené krůty, aljašského lososa a jiných zvířat si váš mazlíček pochutná jako na ničem jiném. Nenechte ho konzumovat krmivo s obilovinami, které jsou určeny pro býložravce.

Kde krmivo Taste of the Wild seženete?

Nenarazíte-li na americké prémiové krmivo v nejbližším zverimexu, můžete si ho objednat online ve specializovaném e-shopu MujMazlik.cz. Prodejce nabízí granule pro štěňata i dospělé psy. A co se týče ceny, musíte počítat s tím, že špičková kvalita není tak levná jako krmivo ze supermarketu. Jenomže zdraví vašeho psa je mnohem důležitější než malá úspora peněz. Ve zmíněném e-shopu navíc nakoupíte granule Taste of the Wild levněji než kdekoliv jinde. Dostanete k nim konzervu zdarma a nebudete muset platit poštovné.

Publikováno: 16. 02. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: taste of the wild | taste of the wild recenze