Chcete luxusní kočárek za super cenu? Pořiďte si ho na AliExpressu!

Předtím, než se narodí miminko, musí budoucí rodiče zařídit spoustu více či méně důležitých věcí. Některé jsou velmi příjemné – například nakupování výbavičky a především pak kočárku. A zatímco tatínci (čest výjimkám) dávají od dětských vozítek ruce pryč, maminky výběrem tráví dlouhé hodiny. Aby taky ne, vždyť každý správná máme chce pro své dítě to nejlepší. Zřejmě vám nemusíme podotýkat, že není kočárek, jako kočárek... Dnes se však zaměříme na to, jak získat nové modely za velmi výhodnou cenu. Říká vám něco AliExpress?

Jak nakupovat na AliExpressu?

AliExpress.com je celosvětová obchodní platforma, která funguje podobně jako Aukro. Soustředí se zde obchodníci z celého světa a seženete zde opravdu vše. Dokonce i zboží, které na našem trhu ještě není, nebo se zde ani vůbec nedostane. Ale jak nakupovat na AliExpress? Nedělejte si z toho hlavu. Stačí se registrovat, vybrat příslušnou kategorii a proklestit se obrovským množstvím zboží (ve vašem případě kočárků). Provozovatel AliExpressu garantuje bezpečný nákup a rozhodně se nemusíte bát, že přijdete o své peníze a zboží nedorazí. U každého prodejce navíc najdete hodnocení, na základě kterého se rozhodnete, zda do toho jít, nebo raději ne. Možná si říkáte, jestli se vám nákup přes zahraniční platformu vyplatí. Ale jakmile spatříte cenovky nejnovějších modelů kočárků, vaše pochyby se rozplynou. Za zmínku stojí například nový luxusní kočárek Bugaboo Chameleon 2015 s 15 % slevou za 780 USD nebo Bugaboo Bee za 485 USD. Ušetříte několik tisíc korun a to za to stojí, nebo ne?

Jde to ještě levněji, používejte Plnou peněženku!

A mimochodem, pokud ještě nevyužíváte službu Plná peněženka, měla byste začít. Důvod je prostý – nakoupíte-li na AliExpressu přes tento portál, dostanete peníze z nákupu zpět. Přesněji až 1,95 %, což je v případě dražšího kočárku nemalá úspora. Jak služba funguje se dozvíte na www.plnapenezenka.cz. P.S. Díky Plné peněžence ušetříte nejen na AliExpressu, ale také ve většině českých e-shopů. A za bezplatnou registraci dostanete vstupní bonus 50 Kč...

Publikováno: 10. 11. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: bugaboo bee levně | bugaboo chameleon 2015 | jak nakupovat na aliexpressu