Darujte investiční zlato - k svátku, výročí svatby nebo kdykoliv jindy

Udělat někomu radost a zároveň mu dát něco hodnotného. Je to vůbec možné? Odpověď tušíte, jen si teď možná nevybavíte nic konkrétního. Ale nemusíte, protože pro vás máme tip, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit výběr vhodného dárku, a to bez ohledu na příležitost. Darujte investiční zlato a těšte se z radosti svých nejbližších! Jaké výhody nabízí?

Prčo je investiční zlato „šlágr“?

O zlato je momentálně zvýšený zájem. Hrozící inflace žene investory k hledání vhodného instrumentu, který by zajistil uchování hodnoty vložených finančních prostředků. Jinými slovy – v kurzu jsou nyní konzervativnější investice, jež sice nenabízí astronomické zhodnocení, ale na druhou stranu ani nezavání rizikem. A právě v tomto směru jsou zlaté mince, slitky a medaile jasnou volbou.

Pro muže i ženy, k svátku i k promocím

Kdo investičním zlatem rozhodně neopovrhne? Patří mezi nejlepší dárky pro muže i ženy, a to bez ohledu na věkovou skupinu. Ostatně není divu, jen málokdo nemá radost, když na něj z úhledně zabalené krabičky vykoukne krásná zlatá mince či medaile. Pokud si stále nedokážete představit, kdy je vhodné oslnit obdarovanou osobu zlatým dárkem, inspirujte se následujícím přehledem. Typickou příležitostí je oslava promocí. Za titul můžete svého partnera, potomka nebo nejlepšího kamaráda odměnit jedinečnou medailí. Určitě dotyčného potěší. Anebo výročí svatby. Bylo by příhodné, darovat někomu zlatou medaili k 50. výročí od uzavření sňatku. Ovšem nemusíte se vázat na konkrétní interval. Klidně to může být při příležitosti prvního kulatého výročí – cínové svatby. Jednou z výhod investičního zlata je široké cenové rozpětí jednotlivých produktů. Ty nejlevnější mohou posloužit i jako dárek na svátek. Bohatou nabídku medailí mincovního typu, na kterých jsou česká a slovenská jména, najdete na zlate-mince.cz. Dobrou volbou jsou však také znamení zvěrokruhu.

Publikováno: 09. 09. 2021

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam