Recenze: Bugaboo Cameleon 3

Maminky zažívají při výběru kočárku podobné pocity jako muži, kteří se zrovna chystají pořídit nový automobil. Nejde jim o pouhé vozítko, které jim umožní přepravu miminka z místa A do místa B. Ideální kočárek je ve všech ohledech maximálně praktický, snadno se ovládá a navrch působí na smysly ostatních stylovým designem. Bohužel ne každý model nabízí všechny požadované vlastnosti a výběr se proto nese v duchu menších či větších kompromisů. V případě limitované edice kočárku Bugaboo Cameleon 3 Classic Collection je všechno jinak. Toužíte-li po dokonalosti v každém směru, máte ji mít.

Absolutní špička, na kterou nedají dopustit ani známé osobnosti

Značka Bugaboo je ve světě kočárků jako Rolls Royce mezi automobily. Nedají na ni dopustit ani celebrity jako Kate Middleton, Victoria Backham nebo Gwyneth Paltrow. Což ale neznamená, že si ho nemůžete pořídit i vy. Naopak – přestaňte dělat ústupky a udělejte si radost vozítkem, které předčí vaše očekávání ve všech ohledech. Buďme však trochu konkrétnější. Co čekat od modelu Cameleon 3 Classic Collection?

Parametry

Kočárek Bugaboo Cameleon 3 Classic Collection je určen pro miminko od narození do 3 let (maximální váha dítěte 17 kg). Tato čtyřkolka se dodává včetně nové nastavitelné sluneční stříšky, kterou lze rozepnout a získat ještě více ochrany před povětrnostními vlivy. Sluneční stříška a hluboké lůžko jsou lemovány v prošívaném mikro-fleesu v barvě off white. bugaboo-cameleon-classic-collection-modra Kočárek se chlubí nízkou hmotností, díky které je perfektně ovladatelný. Přední perfektně odpružená otočná kola vám umožní snadnou manipulaci mezi regály v obchodě a v těsných uličkách ve městě. Jakmile vjedete do terénu, jednoduše překlopíte rukojeť, Cameleona otočíte a je to. O komfort mimo chodníky se vskutku nemusíte bát – velká pěnová kola téměř nic nerozhodí. Bugaboo Cameleon 3 Classic Collection je hoden svého názvu. Jde o skutečného chameleona, který se přizpůsobí vám, vašemu dítěti a prostředí, ve kterém se zrovna nachází. Ať už v něm povezete spícího kojence nebo batole plné energie, nebudete investice litovat. Na samostatný podvozek lze nacvaknout autosedačku Maxi-Cosi. U sportovní sedačky využijete až 3 různé polohy a můžete ji otočit proti směru jízdy.

Kde seženete "chameleona" s tříletou zárukou?

Pozor, zakoupíte-li Bugaboo Cameleon 3 Classic Collection v e-shopu MyBabyStore.cz, dostanete na něj prodlouženou tříletou záruku. Kočárek je k mání v barvách Navy, Khaki a Sand. Doprava je zdarma a registrujete-li se pro odběr newsletteru, dostanete 50 Kč jako dárek.

Publikováno: 10. 02. 2015

Kategorie: Kočárky

Autor: Adam

Tagy: bugaboo cameleon 3 classic collection | bugaboo cameleon recenze