Proměňte svou zahradu na dětské hřiště

Také vás vaše děti neustále „tahají“ na nedaleké dětské hřiště, ale vám se tam s nimi z pádných důvodů vůbec nechce? V posledních letech sice vyrostlo poměrně dost veřejných dětských koutků a hřišť, ale stále převažují ty, které jsou pozůstatkem dob dávno minulých. Mnohé z nich připomínají překážkovou dráhu pro adepty na vojenskou akademii. Prolézačky, houpačky a kolotoče jsou v žalostném stavu a mohou být pro děti nebezpečné. Na pískovišti se zase čas od času „vyřádí“ pejsek a o dodržování hygienických norem nemůže být řeč...

Nachází-li se v bezprostředním okolí vašeho domu právě taková dětská hřiště a disponujete-li vlastní zahradou, vybudujte dětem vlastní zábavní park. S jeho realizací vám pomůže společnost FLORA Servis, která se výrobou a výstavbou prvků pro dětská hřiště zabývá již dvacet let. Díky svým bohatým zkušenostem v oboru patří mezi žádané výrobce a primárně spolupracuje s městy a obcemi v celé České republice i na Slovensku. Dětská hřiště FLORA Servis najdete také v areálech školek, hotelů nebo na zahradách bytových domů, ale také v blízkosti obchodních center nebo čerpacích stanic.

Obliba hřišť spočívá v jejich nápaditém a pečlivém zpracování a samozřejmě i v bezpečnosti. K povrchové úpravě jsou využívány pouze nezávadné materiály a firma je držitelem bezpečnostního certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001.

Realizace dětského hřiště samozřejmě není levná záležitost a jen málokdo z nás má bokem několik set tisíc korun. Přesto však v nabídce produktů najdete spoustu samostatných prvků, které svým ratolestem můžete pořídit i vy. Houpačky, pískoviště nebo oblíbené věže se skluzavkou děti milují a stanou se ozdobou každé zahrady. Fotografie, podrobné informace a cenovou kalkulaci najdete na webu floraservis.cz.

Publikováno: 08. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dětská hřiště | flora servis | houpačky | věže se skluzavkou