iŠkolky.cz - nová sociální síť pro školky, jesle a rodiče

Sociální sítě v posledních letech zažívají obrovský boom, ale pravdou je, že ty první vznikaly již v době, kdy byl internet v plenkách. Kromě těch, které jsou populární napříč celým světem, se ale čas od času objeví také projekty, které cílí pouze na určitou skupinu uživatelů, a to navíc v rámci jednoho státu. A my vám dnes představíme sociální síť, kterou by neměla přehlédnou žádná školka, jesle a v neposlední řadě ani jednotlivci, kteří se nějakým způsobem pohybují v oboru hlídání dětí. Pokud jste to právě vy, bude vás web iŠkolky.cz zajímat.

Proč byste si měli vytvořit profil i vy?

Kde začít? Sociální síť pro školky je zbrusu nový projekt, který nabízí vytvoření profilu formou webové prezentace. Na profilu lze publikovat libovolné příspěvky nebo upozornění na plánované akce, sdílet fotografie a videa. V podstatě jde o perfektní způsob, jak prezentovat školku, jesle nebo hlídání dětí. Na své si však přijdou i rodiče – ti zde mohou publikovat fotky svých dětí a pochlubit se, jak rostou jako z vody a co nového už umí. A intuitivní vyhledávání jim usnadní případný výběr nové školky. Stačí navolit lokalitu a další specifické vlastnosti (např. státní, soukromá nebo cizojazyčná školka) a poté si prohlédnout vyplněné profily.

Jak je to na iŠkolky.cz se soukromím?

Suma sumárum, jde o velmi podařenou sociální síť, na které se postupně objevuje stále více uživatelů. Ale jak je to se soukromím, achillovou patou všech sociálních sítí? Pokud vás od založení odrazovaly obavy spojené se ztrátou soukromí či šířením citlivějších informací, máme pro vás dobrou zprávu. iŠkolky.cz jsou na tom v tomto ohledu mnohem lépe než například Facebbok. Každý uživatel si totiž musí nastavit, s kým bude fotografie a další obsah sdílet. Nikomu jinému se daný obsah nezobrazí. Tak co vy na to? Vyzkoušíte iŠkolky.cz také? Pokud si stále nejste jistí, založte si demo účet, prozkoumejte si prostředí a rozhodněte se.

Publikováno: 01. 02. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: jesle | školky | sociální síť